/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Rooibos, příval čokolády a super ovoce

Značka:
Množství: 20 ks, 30 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Rooibosy, Dárky pro děti
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Rooibos, příval čokolády a super ovoce

Aktuálně: Při nákupu tohoto produktu získáte dáreček ZDARMA. A jaký dáreček? Nechejte se překvapit... :-)

Příval čokolády a super ovoce English Tea Shop kombinuje výbornou karamelovou chuť rooibosu s lehce nahořklou čokoládou. Čaj zahřeje u srdce nejednoho milovníka čokolády, ale také povzbudí organismus díky vysokému obsahu antioxidantů. Navíc, díky praktickým sáčkům si můžete lahodný šálek čaje dopřát kdykoliv a kdekoliv.

Základ bylinného čaje tvoří rooibos, který je bohatý na množství antioxidantů a vitaminů, ale také výborně chutná. Jeho jemně nasládlá karamelová chuť potěší chuťové buňky a perfektně se hodí k lehce nahořklým praženým kakaovým bobům. Rooibos v kombinaci s kakaem, lékořicí a vanilkou tvoří zajímavou kombinací chutí a vůní. Díky nulovému obsahu kofeinu můžete čaj pít po celý den a nabídnout ho i dětem a těhotným ženám.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené horké vody a nechte louhovat 5-6 minut. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je také výborný pro přípravu domácího ledového čaje. 6 sáčků zalijte 1 litrem horké vody a nechte louhovat 5-6 minut. Poté oslaďte, přidejte další 0,5l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé či kompotované ovoce.

Upozornění: Nekonzumujte, pokud trpíte alergií či přecitlivělostí na ibišek!

English Tea Shop Rooibos, příval čokolády a super ovoce

Príval čokolády a super ovocie English Tea Shop kombinuje výbornú karamelovú chuť rooibosu s ľahko horkastou čokoládou. Čaj zahreje pri srdci nejedného milovníka čokolády, ale tiež povzbudí organizmus vďaka vysokému obsahu antioxidantov. Navyše, vďaka praktickým sáčkam si môžete lahodnú šálku čaju dopriať kedykoľvek a kdekoľvek.

Základ bylinného čaju tvorí rooibos, ktorý je bohatý na množstvo antioxidantov a vitamínov, ale tiež výborne chutí. Jeho jemne sladkastá karamelová chuť poteší chuťové bunky a perfektne sa hodí k ľahko horkastým praženým kakaovým bôbom. Rooibos v kombinácii s kakaom, sladkým drievkom a vanilkou tvoria zaujímavú kombináciu chutí a vôní. Vďaka nulovému obsahu kofeínu môžete čaj piť po celý deň a ponúknuť ho aj deťom a tehotným ženám.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Rooibos, Ibišek, Pražené kakao, Lékořice, Kousky vanilky, Malinový koncentrát, Koncentrát z černého rybízu, Koncentrát z granátového jablka, Přírodní příchuť čokolády, Přírodní příchuť jahod, Přírodní příchuť malin
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz