/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Rooibos, punč s medovým květem a acai

Značka:
Množství: 20 ks, 30 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Rooibosy
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Rooibos, punč s medovým květem a acai

Aktuálně: Při nákupu tohoto produktu získáte dáreček ZDARMA. A jaký dáreček? Nechejte se překvapit... :-)

Osvěžující bylinný čaj rooibos s medovým květem English Tea Shop potěší nejen smysly svou příjemnou sladkou chutí, ale také povzbudí tělo díky vysokému obsahu antioxidantů. Rooibos, medový keř i granátové jablko jsou bohaté na antioxidanty a jsou tak nejenom chutné, ale také prospěšné pro celý organismus. Díky praktickým čajovým sáčkům si můžete dopřát osvěžující čaj kdykoliv a kdekoliv si budete přát.

Rooibos je bohatý na množství minerálních látek a antioxidantů. Je proto nejen velice chutný, ale také prospěšný pro tělo, napomáhá vyplavování škodlivých látek z organismu a zároveň chrání před známkami předčasného stárnutí. Rooibos v kombinaci s medovým keřem vytvářejí jedinečnou karamelovo-medovou chuť, která se snoubí se šťavnatými tóny granátového jablka a bobulí acai. Díky nulovému obsahu kofeinu je čaj vhodný pro celodenní popíjení a můžete jej nabídnout dětem i nastávajícím matkám.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené horké vody a nechte louhovat 4-5 minut. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je také výborný pro přípravu domácího ledového čaje. 6 sáčků zalijte 1 litrem horké vody a nechte louhovat 4-5 minut. Poté oslaďte, přidejte další 0,5l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé či kompotované ovoce.

English Tea Shop Rooibos, punč s medovým květem a acai

Osviežujúci bylinný čaj rooibos s medovým kvetom English Tea Shop poteší nielen zmysly svojou príjemnou sladkou chuťou, ale aj povzbudí telo vďaka vysokému obsahu antioxidantov. Rooibos, medový ker aj granátové jablko sú bohaté na antioxidanty a sú tak nielen chutné, ale aj prospešné pre celý organizmus. Vďaka praktickým čajovým sáčkom si môžete dopriať osviežujúci čaj kedykoľvek a kdekoľvek si budete priať.

Rooibos je bohatý na množstvo minerálnych látok a antioxidantov. Je preto nielen veľmi chutný, ale aj prospešný pre telo, napomáha vyplavovaniu škodlivých látok z organizmu a zároveň chráni pred známkami predčasného starnutia. Rooibos v kombinácii s medovým kríkom vytvárajú jedinečnú karamelovo-medovú chuť, ktorá sa snúbi so šťavnatými tónmi granátového jablka a bobúľ acai. Vďaka nulovému obsahu kofeínu je čaj vhodný na celodenné popíjanie a môžete ho ponúknuť deťom aj nastávajúcim matkám.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Rooibos, Medový keř, Ibišek, Kousky granátového jablka, Kousky maliny, Kousky Acai, Přírodní příchuť granátového jablka, Přírodní příchuť Acai bobulí, Přírodní příchuť borůvek
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz