/    /    /    /  

Diochi Rosa centifolia (růže stolistá) 60 g

Značka:
Množství: 60 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Trávení, Hormony a ledviny, Dýchání, Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Diochi Rosa centifolia (růže stolistá) 60 g

Bylinný čaj Diochi z okvětních lístků růže stolisté působí antibakteriálně, pomáhá při chřipce, rýmě i jiných nachlazeních, harmonizuje zažívání, působí proti střevním onemocněním a mírní i příliš silnou menstruaci. Příjemná vůně růží pomáhá lépe se vyrovnat se stresem, působí proti nespavosti a celkově tonizuje organismus. Harmonizuje hladinu cholesterolu, snižuje riziko ledvinových kamenů i vzniku alergií.

Růže stolistá urychluje a zmírňuje průběh chřipky, rýmy i dalších nachlazení díky vysokému podílu antibakteriálních látek. Také pomáhá při astmatu, virových žaludečních obtížích i zánětech žaludku a střev. Lístky růže a jejich vůně harmonizuje nervový systém, pomáhá lépe se vyrovnat se stresem i náročnými zátěžovými situacemi. Tonizuje a regeneruje celý organismus, dodává energii. Upravuje menstruační cyklus a mírní silné krvácení.

Příprava: Do 750 mililitrů vroucí vody nasypte 2-3 lžičky čajové směsi. Povařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do 17. hodiny. Po 3týdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Diochi Rosa centifolia (růže stolistá) 60 g

Bylinný čaj Diochi z okvetných lístkov ruže stolistej pôsobí antibakteriálne, pomáha pri chrípke, nádche a iných prechladnutiach, harmonizuje trávenie, pôsobí proti črevným ochoreniam a mierni aj príliš silnú menštruáciu. Prijemná vôňa ruží pomáha lepšie sa vyrovnať so stresom, pôsobí proti nespavosti a celkovo tonizuje organizmus. Harmonizuje hladinu cholesterolu, znižuje riziko obličkových kameňov aj vzniku alergií.

Ruža stolistá urýchľuje a zmierňuje priebeh chrípky, nádchy aj ďalších nachladnutí vďaka vysokému podielu antibakteriálnych látok. Tiež pomáha pri astme, vírusových žalúdočných ťažkostiach aj zápaloch žalúdka a čriev. Lístky ruže a ich vôňa harmonizuje nervový systém, pomáha lepšie sa vyrovnať so stresom aj náročnými záťažovými situáciami. Tonizuje a regeneruje celý organizmus, dodáva energiu. Upravuje menštruačný cyklus a mierni silné krvácanie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Rosa Centifolia Leaf
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: jednodruhové
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz