/    /    /    /    /  

Taoasis Rozmarýn bio 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje O - R
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
274
ks
Bez DPH 238 Kč

Taoasis Rozmarýn bio 10 ml

Rozmarýnový éterický olej má trpce kořeněnou vůni s typickým sladce nakyslým podtónem. Má silně stimulační účinek. Pravidelné přivonění si k rozmarýnu zlepšuje paměť a posiluje motivaci. Podporuje pozornost a dodává energii. Je proto vhodný pro duševně pracující či studenty. V ajurvédě se rozmarýn využívá k povzbuzení nedostatečné činnosti třetí čakry. Pomáhá překonávat lenost a podporuje připravenost k akci.

Inhalace rozmarýnového éterického oleje uvolňuje ucpané nosní dutiny a usnadňuje dýchání. Je výborný taktéž do masážních, koupelových či saunovacích směsí. Báječně prokrvuje namožené, bolavé a unavené svaly a klouby, příjemně prohřívá a odstraňuje energetické blokády. Urychluje látkovou výměnu a odplavování škodlivých látek z těla.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Taoasis Rozmarýn bio 10 ml

Rozmarínový éterický olej má trpko-korenistú vôňu s typickým sladko-kyslastým podtónom. Má silne stimulačný účinok. Pravidelné privoňanie si k rozmarínu zlepšuje pamäť a posilňuje motiváciu. Podporuje pozornosť a dodáva energiu. Je preto vhodný pre duševne pracujúcich či študentov. V ajurvéde sa rozmarín využíva na povzbudenie nedostatočnej činnosti tretej čakry. Pomáha prekonávať lenivosť a podporuje pripravenosť k akcii.

Inhalácia rozmarínového éterického oleja uvoľňuje upchaté nosné dutiny a uľahčuje dýchanie. Je výborný taktiež do masážnych, kúpeľových či saunových zmesí. Výborne prekrvuje natiahnuté, boľavé a unavené svaly a kĺby, príjemne prehrieva a odstraňuje energetické blokády. Urýchľuje látkovú výmenu a odplavovanie škodlivých látok z tela.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Rosmarinus Officinalis Flower/Leaf Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/