/    /    /    /    /  

Medikomed Rozmarýn 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje O - R, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
114
ks
Bez DPH 94 Kč

Medikomed Rozmarýn 10 ml

Medikomed Rozmarýn je přírodní éterický olej s typickou bylinnou vůní, jenž má stimulační účinek na psychiku a působí velice svěže. Rozmarýn je velice oblíbeným esenciální olejem a jeho jemně mátové aroma pomáhá ulevit od bolestí hlavy a migrén.

Rozmarýnový olej je často využiván při nerovnováze emocí. Odstraňuje nejistotu a zvyšuje nedostatečnou sebedůvěru. Zmírňuje negativní pocity a podporuje sebevědomí. Působé také při nervozitě, trémě, stresu či nespavosti a přináší duševní harmonii.

Éterický olej z rozmarýnu stimuluje regenerační schopnost pokožky a urychluje hojení drobných ranek či jizev. Působí také na pokožku hlavy, odstraňuje lupy a stimuluje růst vlasů. Je vhodný také na mastnou a problematickou pokožku, kterou hloubkově čistí a vyrovnává produkci kožního mazu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné