/    /    /    /    /  

Saloos Rozmarýna 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje O - R, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
79
ks
Bez DPH 65 Kč

Saloos Rozmarýna 10 ml

Saloos Rozmarýna je přírodní rostlinná silice s typickou bylinnou vůní s kořeněnými tóny, jenž na dlouhou dobu provoní vaši domácnost a dodá jí harmonickou atmosféru. Éterický olej z rozmarýny působí jak na psychické, tak fyzické aspekty organismu a podporuje celkovou rovnováhu.

Rozmarýna je skvělým prostředkem při chronické únavě. Dodává potřebnou energii a má významný stimulační účinek. Podporuje schopnost koncentrace a přináší pocit jistoty. Zahání známky úzkosti, stresu či nervozity. Dodává odvahu a zvyšuje sebedůvěru.

Éterický olej z rozmarýny je velice vhodný pro masáže, kdy zmírňuje bolesti namáhaného svalstva a pomáhá při nadměrném fyzickém vypětí. Ulevuje od příznaků onemocnění dýchacího traktu a má příznivý podpůrný účinek také při revmatizmu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Rozmarýna 10 ml

Saloos Rozmarín je prírodná rastlinná silica s typickou bylinnou vôňou s korenistými tónmi, ktoré na dlhú dobu prevoňajú vašu domácnosť a dodajú jej harmonickú atmosféru. Éterický olej z rozmarínu pôsobí na psychické, ale aj fyzické aspekty organizmu a podporuje celkovú rovnováhu.

Rozmarín je skvelým prostriedkom pri chronickej únave. Dodáva potrebnú energiu a má významný stimulačný účinok. Podporuje schopnosť koncentrácie a prináša pocit istoty. Zaháňa známky úzkosti, stresu či nervozity. Dodáva odvahu a zvyšuje sebadôveru.

Éterický olej z rozmarínu je veľmi vhodný pre masáže, kedy zmierňuje bolesti namáhaného svalstva a pomáha pri nadmernom fyzickom vypätí. Uľavuje od príznakov ochorenia dýchacieho traktu a má priaznivý podporný účinok tiež pri reumatizme.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné