/    /    /    /  

Weleda Rozmarýnová koupel povzbuzující 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Přípravky do koupele
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
349
ks
Bez DPH 288 Kč

Weleda Rozmarýnová koupel povzbuzující 200 ml

Povzbuzující rozmarýnová koupel Weleda energizuje tělo i mysl. Rozmarýnový olej podporuje prokrvení pokožky, zatímco jeho příjemná vůně v kombinaci s esenciálními oleji probouzí smysly a dodává novou energii.

Rozmarýn je již po staletí používán jako přísada do koupele pro lepší prokrvení končetin, pomáhá od bolestí při revmatismu, a navíc působí antibakteriálně. Rozmarýnová koupel prohřívá celé tělo a zároveň povzbuzuje mysl.

Pro pocit nové, zdravé energie stačí krátká dvacetiminutová koupel. Navíc díky kvalitnímu přírodnímu složení rozmarýnová koupel pečuje o pokožku. Mýdlo z olivového oleje pokožku celého těla zjemňuje a pečuje o ni.

Tajemství koupele

V dnešní uspěchané době často dáváme přednost rychlému sprchování a podceňujeme význam důkladné koupele. Koupel s těmi pravými přípravky totiž působí nejen na naše tělo, ale také na psychiku, kdy vám pomůže konečně se uvolnit a zapomenout na starosti běžného dne, nebo vám naopak dodá potřebnou energii a vitalitu. 

Osvěžení pro tělo i mysl

Díky koupeli Weleda si pak tyto okamžiky vychutnáte naplno a necháte na sebe působit aromaterapeutické vonné silice, jež dokážou ovlivnit vaši náladu a aktuální rozpoložení. Rozmarýnová koupel Weleda vás jemným bylinným aroma, které zapůsobí na všechny vaše smysly. Povzbuzující koupel vám dodá potřebnou energii a probudí vás do nového dne.

Posilující koupel

Rozmarýnová vůně pomáhá harmonizovat vaši mysl a přinese vám skutečné uvolnění. Dá vám příležitost načerpat nové síly a revitalizuje vaše tělo i mysl. Tato koupel je ideální po náročném pracovním dni i po velkém fyzickém výkonu. Nechte na sebe působit lahodnou bylinnou vůni rozmarýnu a esenciálních olejů, která pomůže odplavit všechny vaše starosti.

Okamžitá úleva

Obsažený rozmarýnový olej má mnoho zajímavých schopností. Je velice oblíben díky tomu, že podporuje mikrocirkulaci v tkáních, čímž pomáhá stimulovat jejich metabolismus, urychluje hojení a přináší okamžitou úlevu při unaveném svalstvu. Díky posílení prokrvení zároveň celé tělo prohřívá, uvolňuje jej a zároveň působí také antibakteriálně. 

Použití: Do již napuštěné vany přidejte 2 lžíce Rozmarýnové koupele.

Weleda Rozmarýnová koupel povzbuzující 200 ml

Povzbudzujúci rozmarínový kúpeľ Weleda energizuje telo aj myseľ. Rozmarínový olej podporuje prekrvenie pokožky, zatiaľ čo jeho príjemná vôňa v kombinácii s ďalšími esenciálnymi olejmi prebúdza zmysly a dodáva novú energiu.

Rozmarín je už po storočia používaný ako prísada do kúpeľa na lepšie prekrvenie končatín, pomáha od bolesti pri reumatizme, a naviac pôsobí antibakteriálne. Rozmarínový kúpeľ prehrieva celé telo a zároveň povzbudzuje myseľ.

Pre pocit novej, zdravej energie stačí krátky 20-minútový kúpeľ. Navyše vďaka kvalitnému prírodnému zloženiu sa rozmarínový kúpeľ stará aj o pokožku. Mydlo z olivového oleja pokožku celého tela zjemňuje a ošetruje.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Voda, Rozmarýnový olej, Parfém1), Sodné mýdlo z olivového oleje, Limonen1), Linalool1)
INCI: Aqua, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Parfum1), Potassium Olivate, Limonene1), Linalool1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
vůně - druh: rozmarýn

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz