/    /    /    /    /  

Weleda Rozmarýnové rostlinné mýdlo 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
139
ks
Bez DPH 115 Kč

Weleda Rozmarýnové rostlinné mýdlo 100 g

Rozmarýnové rostlinné mýdlo Weleda šetrně a přitom účinně pečuje o pokožku celého těla. Díky obsahu rozmarýnového extraktu má mýdlo výborné antibakteriální a antiseptické účinky a je tak mimořádně vhodné pro ošetření problematické pokožky obličeje i těla.

Rostlinné mýdlo pokožku šetrně myje, a přitom jí dodává potřebnou výživu. Mýdlový základ z výživných olejů vytvoří jemnou krémovou pěnu, která z pokožky účinně odstraní nečistoty, ale zároveň ji zjemní a vyživí.

Mýdlo nebude pečovat jen o vaši pokožku, ale zároveň i o vaše smysly. Voňavý rozmarýnový olej v kombinaci s dalšími esenciálními oleji tvoří báječnou osvěžující vůni, která probudí vaše smysly a zpříjemní vám koupel.

Důkladná očista

Rozmarýnové mýdlo Weleda je perfektním pomocníkem pro každodenní hygienu a můžete jej používat doslova od hlavy k patě. Tuhé mýdlo je skvělou volbou pro ty, kdo při mytí preferují klasickou pevnou kostku, navíc je skvělé na cestování, protože nehrozí jeho vylití ve vašem zavazadle. Mýdlo Weleda je zároveň ekologicky šetrné díky přírodním složkám.

Pro každodenní použití

Toto mýdlo má jednu podstatnou výhodu oproti konvenčním mýdlům. Nevysušuje pokožku, a tak jej můžete používat opakovaně a nemusíte se bát, že vaše pokožka bude trpět. Tuhé mýdlo ušetří místo ve vaší koupelně, můžete jej používat jak na ruce, tak na celé tělo místo sprchového gelu a můžete s ním opláchnout v případě potřeby i obličej.

Přírodní péče

Rozmarýnové mýdlo Weleda nejen odstraní z vaší pokožky veškeré nečistoty, ale zároveň jí poskytuje šetrnou péči. V kontaktu s vodou vytváří hustou krémovou pěnu, která rovnoměrně pokryje vaši pokožku a zahalí ji do vyživujícího voňavého zábalu, Toto mýdlo je vhodné pro celou rodinu a lze jej používat i na citlivou pokožku, která je náchylná k vysušení.

Bylinná vůně

Rozmarýnové  mýdlo Weleda je tvořeno z přírodních ingrediencí, které nezatěžují vaše tělo ani pokožku. Přírodní pěnidla pokožku nevysušují a nezpůsobují její nepříjemné pnutí. Rozmarýnový olej má silné antiseptické účinky a působí také antibakteriálně, proto je mýdlo vhodné i na problematickou pokožku náchylnou k zánětům či akné. Mýdlo pokožku dokonale vyčistí a zanechá ji pružnou.

Použití: Navlhčenou pokožku těla jemně masírujte mýdlem, dokud se nevytvoří pěna. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou.

Weleda Rozmarýnové rostlinné mýdlo 100 g

Rozmarínové rastlinné mydlo Weleda sa šetrne a pritom účinne stará o pokožku celého tela. Vďaka obsahu rozmarínového extraktu má mydlo výborné antibakteriálne a antiseptické účinky a je tak mimoriadne vhodné na ošetrenie problematickej pokožky tváre aj tela.

Rastlinné mydlo pokožku šetrne umýva a pritom jej dodáva potrebnú výživu. Mydlový základ z výživných olejov vytvorí jemnú krémovú penu, ktorá z pokožky účinne odstráni nečistoty, no zároveň ju zjemní a vyživí.

Mydlo sa nebude starať len o vašu pokožku, ale zároveň aj o vaše zmysly. Voňavý rozmarínový olej v kombinácii s ďalšími esenciálnymi olejmi tvorí vynikajúcu osviežujúcu vôňu, ktorá prebudí vyše zmysly a spríjemní vám kúpeľ.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mýdlový základ z palmového oleje, Mýdlový základ z kokosového oleje, Voda, Mýdlový základ z olivového oleje, Rozmarýnový extrakt, Glycerin, Výtažek ze sladu, Kuchyňská sůl, Parfém1), Limonen1), Linalool1)
INCI: Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Olivate, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Glycerin, Malt Extract, Sodium Chloride, Parfum1), Limonene1), Linalool1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: papírový
vůně - druh: rozmarýn

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz