/    /    /    /    /    /  

Logona Růž na tvář duo 03 béžová a terakotová 10 g

Značka:
Množství: 10 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Kompaktní tvářenky
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
418
ks
Bez DPH 345 Kč

Logona Růž na tvář duo 03 béžová a terakotová 10 g

Duo růž na tváře Logona 03 béžová obsahuje dva snadno kombinovatelné odstíny hnědé a nude barvy. Odstíny můžete použít samostatně, nebo je libovolně smíchat dohromady. Díky přírodním pigmentům dodá růž tvářím jemný přirozený vzhled.

Růž má jemné barvy díky obsaženým přírodním pigmentům a jemně se leskne díky slídě. Tvářenka tak pokožku ani pleťové póry neucpává a nezatěžuje. Obsažené výtažky z rozmarýnu a jablečných jadérek o pokožku pečují a chrání ji před podrážděním.

Růž dodá tvářím zdravou přirozenou barvu s lehkým shimmerem. Díky tvářence Logona dotáhnete své denní i večerní líčení do posledního puntíku.

Použití: Růž aplikujte pomocí štětce či prstů na jablíčka tváří. Lehce rozetřete do ztracena. Podle potřeby můžete tvářenku vrstvit.

Logona Růž na tvář duo 03 béžová a terakotová 10 g

Duo rúž na líca Logona 03 béžová obsahuje dva ľahko kombinovateľné odtiene hnedej a nude farby. Odtiene môžete použiť samostatne alebo ich ľubovoľne miešať dohromady. Vďaka prírodným pigmentom dodá rúž lícam jemný prirodzený vzhľad.

Rúž má jemné farby vďaka obsiahnutým prírodným pigmentom a jemne sa leskne vďaka sľude. Lícenka tak pokožku ani pleťové póry neupcháva a nezaťažuje. Obsiahnuté výťažky z rozmarínu a jablčných jadierok sa o pokožku starajú a chránia ju pred podráždením.

Rúž dodá lícam zdravú prirodzenú farbu s ľahkým shimmerom. Vďaka lícenke Logona dotiahnete svoje denné aj večerné líčenie do poslednej bodky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Talc, Mica, Magnesium Stearate, Silica, Parfum1), Caprylic/Capric Triglyceride, Ascorbyl Palmitate, Oxycoccus Palustris Seed Oil, Pyrus Malus Seed Extract, Alaria Esculenta Extract, Tocopherol, Quartz Powder, Amethyst Powder, Amber Powder, Helianthus Annuus Seed Oil2), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract2), CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499, CI 75470
1) Natural essential oils, 2) Organic agriculture
i
i

barva: béžová, červená
konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz