/    /    /    /    /  

Taoasis Růže damašská bio, v alkoholu 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje O - R
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
354
ks
Bez DPH 308 Kč

Taoasis Růže damašská bio, v alkoholu 10 ml

Luxusní vůně damašské růže je čistou esencí ženskosti. Působí proto zejména na ženskou psychiku. Pomáhá zvyšovat sebevědomí a léčit zklamání. Bojuje proti úzkostem a stresu a působí jako antidepresivum i afrodiziakum. Zmírňuje bolesti hlavy a menstruační bolesti. Používá se při porodech, protože navozuje poklidnou atmosféru a zároveň podporuje porodní stahy.

Éterické olej z růže je vhodný pro všechny typy pleti, obzvláště pak pro suchou, citlivou a stárnoucí. Má zklidňující účinek, aktivně přispívá k regeneraci pleti, hojení jizviček, redukci vrásek a zlepšování kvality pleti celkově.

Růžový éterický olej od Taoasis se vyrábí parní destilací z okvětních plátků damašské neboli bulharské růže, jež je opravdovou královnou mezi těmito květinami a patří mezi nejkvalitnější růže. Růžový olej je namíchán s alkoholem v přesném poměru, aby si zachoval své blahodárné účinky.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Není vhodné pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neaplikujte éterický olej na pokožku nezředěný.

Taoasis Růže damašská bio, v alkoholu 10 ml

Luxusná vôňa damascénskej ruže je čistou esenciou ženskosti. Pôsobí preto najmä na ženskú psychiku. Pomáha zvyšovať sebavedomie a liečiť sklamanie. Bojuje proti úzkostiam a stresu a pôsobí ako antidepresívum a afrodiziakum. Zmierňuje bolesti hlavy a menštruačné bolesti. Používa sa pri pôrodoch, pretože navodzuje pokojnú atmosféru a zároveň podporuje pôrodné sťahy.

Éterický olej z ruže je vhodný pre všetky typy pleti, obzvlášť pre suchú, citlivú a starnúcu. Má upokojujúci účinok, aktívne prispieva k regenerácii pleti, hojení jazvičiek, redukcii vrások a zlepšovaniu kvality pleti celkovo.

Ružový éterický olej od Taoasis sa vyrába parnou destiláciou z okvetných plátkov damascénskej, čiže bulharskej ruže, ktorá je skutočnou kráľovnou medzi týmito kvetinami a patrí medzi najkvalitnejšie ruže. Ružový olej je namiešaný s alkoholom v presnom pomere, aby si zachoval svoje blahodarné účinky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Ethanol (97 %) , Rosa Damascena Flower Oil (3 %)
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/