/    /    /    /  

Argital Růžová květinová voda 125 ml

Značka:
Množství: 125 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Tělové spreje, Květinové vody
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
540
ks
Bez DPH 446 Kč

Argital Růžová květinová voda 125 ml

Růžová květinová voda Argital pečuje o všechny typy pleti, zjemňuje, zklidňuje a uzamyká tolik potřebnou hydrataci. Esenciální růžový olej má blahodárné účinky nejen na pokožku obličeje a celého těla, ale také na psychiku. Vůně růže má lehké antidepresivní účinky, navozuje dobrou náladu a pozitivně působí na sexuální apetit.

Květinová voda je díky jednoduchému složení vhodná pro všechny typy pleti i všechny věkové kategorie. Obsažený růžový olej vyrovnává pH pleti, pokožku zklidňuje, zjemňuje a současně obnovuje její pružnost a pevnost.

Díky svým zklidňujícím vlastnostem je růžová květinová voda výborným pomocníkem pro ošetření podrážděné pokožky po holení i po dlouhodobém pobytu na slunci. Pokožka je zklidněná, začervenání je zmírněno, pleť se rychleji hojí. Růžová květinová voda osvěžuje pokožku obličeje i celého těla, výborně slouží jako pleťové tonikum i náhražka klasického parfému.

Použití: Růžovou vodu aplikujte na čistou odlíčenou pokožku místo pleťového tonika, či před aplikací pečujícího séra nebo oleje.

Tip: Růžovou vodu můžete použít k fixaci make-upu i osvěžení pokožky obličeje během dne. Voda vám v parných letních dnech poslouží také jako tělový sprej, který příjemně osvěží a zároveň nahradí parfém.

Argital Růžová květinová voda 125 ml

Ružová kvetinová voda Argital sa stará o všetky typy pleti, zjemňuje, upokojuje a uzamyká toľko potrebnú hydratáciu. Esenciálny ružový olej má blahodarné účinky nielen na pokožku tváre a celého tela, ale aj na psychiku. Vôňa ruže ľahké antidepresívne účinky, navodzuje dobrú náladu a pozitívne pôsobí na sexuálny apetít.

Kvetinová voda je vďaka jednoduchému zloženiu vhodná pre všetky typy pleti aj všetky vekové kategórie. Obsiahnutý ružový olej vyrovnáva pH pleti, pokožku upokojuje, zjemňuje a súčasne obnovuje jej pružnosť a pevnosť.

Vďaka svojim upokojujúcim vlastnostiam je ružová kvetinová voda výborným pomocníkom pre ošetrenie podráždenej pokožky po holení aj po dlhodobom pobyte na slnku. Pokožka je upokojená, začervenanie je zmiernené, pleť sa rýchlejšie hojí. Ružová kvetinová voda osviežuje pokožku tváre i celého tela, výborne slúži ako pleťové tonikum aj náhrada klasického parfumu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it