/    /    /    /    /  

Saloos Růžové dřevo 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Kategorie: Éterické oleje O - R, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Saloos Růžové dřevo 5 ml

Saloos Růžové dřevo je čistý přírodní esenciální olej, který vás překvapí svou sofistikovanou a omamnou vůní, jenž obklopí vaši domácnost či pracoviště. Vůně růžového dřeva obsahuje jak charakteristické dřevité tóny, tak i mírně sladké aroma s květinovým podtextem. Tato vůně probudí všechny vaše smysly.

Éterický olej má silný vliv na psychiku. Zlepšuje náladu, působí proti úzkostem či nervozitě. Je přírodním antidepresivem a zmírňuje negativní dopady stresu na lidský organismus. Zklidňující účinky oleje z růžového dřeva z něj dělají ideálního pomocníka pro období nadměrného duševního či fyzického vypětí.

Růžové dřevo zároveň působí proti bolestem hlavy a pomáhá uvolnit svalovou ztuhlost. Éterický olej z něj je proto vhodný i do masážních či koupelových olejů. Má významné regenerační účinky, urychluje hojení pokožky a navozuje pocit pohody a uvolnění.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Nepoužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Růžové dřevo 5 ml

Saloos Ružové drevo je čistý prírodný esenciálny olej, ktorý vás prekvapí svojou sofistikovanou a omamnou vôňou, ktorá obklopí vašu domácnosť či pracovisko. Vôňa ružového dreva obsahuje charakteristické drevité tóny, ale aj mierne sladkú arómu s kvetinovým podtextom. Táto vôňa prebudí všetky vaše zmysly.

Éterický olej má silný vplyv na psychiku. Zlepšuje náladu, pôsobí proti úzkostiam či nervozite. Je prírodným antidepresívom a zmierňuje negatívne dopady stresu na ľudský organizmus. Upokojujúce účinky oleja z ružového dreva z neho robia ideálneho pomocníka pre obdobie nadmerného duševného či fyzického vypätia.

Ružové drevo zároveň pôsobí proti bolestiam hlavy a pomáha uvoľniť svalovú stuhlosť. Éterický olej z neho je preto vhodný aj do masážnych či kúpeľových olejov. Má významné regeneračné účinky, urýchľuje hojenie pokožky a navodzuje pocit pohody a uvoľnenia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz