/    /    /    /    /  

Weleda Růžové rostlinné mýdlo 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Produktová řada: Weleda Wild Rose
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
179
ks
Bez DPH 148 Kč

Weleda Růžové rostlinné mýdlo 100 g

Růžové rostlinné mýdlo Weleda šetrně a přitom účinně pečuje o pokožku celého těla. Díky obsahu růžového oleje má mýdlo výborné zklidňující a uvolňující účinky na tělo i mysl.

Rostlinné mýdlo pokožku šetrně myje a přitom jí dodává potřebnou výživu. Mýdlový základ z výživných olejů vytvoří jemnou krémovou pěnu, která z pokožky účinně odstraní nečistoty, ale zároveň ji zjemní a vyživí.

Mýdlo nebude pečovat jen o vaši pokožku, ale zároveň i o vaše smysly. Voňavý růžový olej z damašské růže v kombinaci s dalšími esenciálními oleji tvoří báječnou uvolňující vůni, která zklidní vaše smysly po dlouhém stresujícím dni a zároveň zpříjemní vaši koupel.

Důkladná očista

Růžové mýdlo Weleda je perfektním pomocníkem pro každodenní hygienu a můžete jej používat doslova od hlavy k patě. Tuhé mýdlo je skvělou volbou pro ty, kdo při mytí preferují klasickou pevnou kostku, navíc je skvělé na cestování, protože nehrozí jeho vylití ve vašem zavazadle. Mýdlo Weleda je zároveň ekologicky šetrné díky přírodním složkám.

Pro každodenní použití

Toto mýdlo má jednu podstatnou výhodu oproti konvenčním mýdlům. Nevysušuje pokožku, a tak jej můžete používat opakovaně a nemusíte se bát, že bude vaše pokožka trpět. Tuhé mýdlo ušetří místo ve vaší koupelně, můžete jej používat jak na ruce, tak na celé tělo místo sprchového gelu a můžete s ním opláchnout v případě potřeby i obličej.

Přírodní péče

Růžové mýdlo Weleda nejen odstraní z vaší pokožky veškeré nečistoty, ale zároveň jí poskytuje šetrnou péči. V kontaktu s vodou vytváří hustou krémovou pěnu, která rovnoměrně pokryje vaši pokožku a zahalí ji do vyživujícího voňavého zábalu, Toto mýdlo je vhodné pro celou rodinu a lze jej používat i na citlivou pokožku, která je náchylná k vysušení.

Romantická vůně

Růžové mýdlo Weleda je tvořeno z přírodních ingrediencí, které nezatěžují vaše tělo ani pokožku. Přírodní pěnidla pokožku nevysušují a nezpůsobují její nepříjemné pnutí. Výtažek z růže damašské má významné zklidňující a regenerační účinky, revitalizuje pokožku a omlazuje ji. Navíc dodává mýdlu jemnou květinovou vůni, která omámí vaše smysly.

Použití: Navlhčenou pokožku těla jemně masírujte mýdlem, dokud se nevytvoří pěna. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou.

Weleda Růžové rostlinné mýdlo 100 g

Ružové rastlinné mydlo Weleda sa šetrne a pritom účinne stará o pokožku celého tela. Vďaka obsahu ružového oleja má mydlo výborné upokojujúce a uvoľňujúce účinky na telo aj myseľ.

Rastlinné mydlo pokožku šetrne umýva a pritom jej dodáva potrebnú výživu. Mydlový základ z výživných olejov vytvorí jemnú krémovú penu, ktorá z pokožky účinne odstráni nečistoty, no zároveň ju zjemní a vyživí.

Mydlo sa nebude starať len o vašu pokožku, ale zároveň aj o vaše zmysly. Voňavý ružový olej z damašskej ruže v kombinácii s ďalšími esenciálnymi olejmi tvorí vynikajúcu uvoľňujúcu vôňu, ktorá upokojí vaše zmysly po dlhom stresujúcom dni a zároveň spríjemnú váš kúpeľ.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mýdlový základ z palmového oleje, Mýdlový základ z kokosového oleje, Voda, Mýdlový základ z olivového oleje, Glycerin, Parfém1), Extrakt z růže damašské, Kuchyňská sůl, Citronelol1), Geraniol1), Citral1), Eugenol1)
INCI: Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Olivate, Glycerin, Parfum, Rosa Damascena Extract, Sodium Chloride, Citronellol1), Geraniol1), Citral1), Eugenol
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: papírový
produktové řady: Weleda Wild Rose
vůně - druh: růže

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz