/    /    /    /  

Argital Růžový olej na zpevnění dekoltu 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Péče o dekolt
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
490
ks
Bez DPH 405 Kč

Argital Růžový olej na zpevnění dekoltu 50 ml

Olej pro zpevnění dekoltu Argital využívá tonizačních vlastností růžového oleje a oleje z pšeničných klíčků. Ty v kombinaci s dalšími rostlinnými oleji jemnou pokožku dekoltu posilují, dodávají jí potřebnou výživu, a činí ji tak pevnější a odolnější vůči nepříznivým vnějším vlivům.

Základ pečujícího oleje tvoří olej z pšeničných klíčků, který je bohatý na množství vitaminu E, esenciálních mastných kyselin a přírodní koenzym Q10. Tyto látky pokožku posilují, tonizují a činí ji odolnější. Olej z pšeničných klíčků zároveň obsahuje přirozeně se vyskytující ochranný faktor, který dosahuje až SPF 20, a úspěšně tak ochrání pokožku dekoltu před sluněčním zářením, a tím pádem před vznikem pigmentových skvrn a známkami předčasného stárnutí.

Pečující olej je obohacen o esenciální oleje z růže, ylang ylang, pelargónie a levandule, které nejen že dodávají příjemnou uklidňující vůni, ale také působí tonizačně, pokožku omlazují a dodávají jí zdravý pěstěný vzhled. Olej na zpevnění dekoltu nejen že pečuje o jemnou tenkou pokožku, ale díky obsaženým olejům ji také lehce provoní a příjemně naladí mysl.

Použití: Malé množství oleje nalijte do dlaně, ohřejte ho v rukou, a krouživými pohyby masírujte dekolt a prsa, dokud se olej nevstřebá. Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte olej denně.

Tip: Olej se rychleji vstřebá, pokud ho budete aplikovat na vlhkou pokožku. Olej tak používejte ihned po koupeli, či si dekolt navlhčete květovou vodou.

Argital Růžový olej na zpevnění dekoltu 50 ml

Olej pre spevnenie dekoltu Argital využíva tonizačných vlastností ružového oleja a oleja z pšeničných klíčkov. Tie v kombinácii s ďalšími rastlinnými olejmi jemnú pokožku dekoltu posilňujú, dodávajú jej potrebnú výživu, a robia ju tak pevnejšiu a odolnejšiu voči nepriaznivým vonkajším vplyvom.

Základ ošetrujúceho oleja tvorí olej z pšeničných klíčkov, ktorý je bohatý na množstvo vitamínu E, esenciálnych mastných kyselín a prírodný koenzým Q10. Tieto látky pokožku posilňujú, tonizujú a robia ju odolnejšiu. Olej z pšeničných klíčkov zároveň obsahuje prirodzene sa vyskytujúci ochranný faktor, ktorý dosahuje SPF 20, a úspešne tak ochráni pokožku dekoltu pred slnečným žiarením, a tým pádom pred vznikom pigmentových škvŕn a známkami predčasného starnutia.

Ošetrujúci olej je obohatený o esenciálne oleje z ruže, ylang ylang, pelargónie a levandule, ktoré nielenže dodávajú príjemnú upokojujúcu vôňu, ale tiež pôsobia tonizačne, pokožku omladzujú a dodávajú jej zdravý pestovaný vzhľad. Olej na spevnenie dekoltu sa nielenže stará o jemnú tenkú pokožku, ale vďaka obsiahnutým olejom ju tiež ľahko prevonia a príjemne naladí myseľ.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Triticum Vulgare Germ Oil, Rosa Centifolia Oil, Cananga Odorata Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Lavandula Angustifolia Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it