/    /    /    /    /  

Rychlozápalné dřevěné uhlíky Floga

Značka:
Množství: 10 tablet, 33 mm
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Pomůcky
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
45
ks
Bez DPH 37 Kč

Rychlozápalné dřevěné uhlíky Floga

Rychlozápalné dřevěné uhlíky jsou určené pro pálení vonných pryskyřic, dřev, bylin a dalších esencí. Uhlík je možné použít do kadidelnic, kdy jeho pomocí dochází k uvolňování vonných látek z vykuřovacích směsí, nebo do arabských vodních dýmek.

Použití: Rychlozápalný uhlík uchopte do pinzety a sirkou nebo zapalovačem ho zapalte. Počkejte 15-20 vteřin, než uhlík přestane jiskřit a vydávat kouř, položte jej do kadidelnice na písek či himalájskou sůl. Po zhruba třiceti vteřinách, když se uhlík začne zbarvovat do šeda, již můžete na uhlík sypat vykuřovadlo. Uhlík hoří 45 minut a během této doby můžete kdykoliv podle potřeby vykuřovadlo přisypat.

Upozornění: Uhlík je vysoce hořlavý. Dokud žhne, nedotýkejte se jej, ani jej nepokládejte na hořlavé předměty. Žhnoucí uhlík s kadidelnicí nikdy nenechávejte bez dozoru.

Rychlozápalné dřevěné uhlíky Floga

Rýchlozápalné drevené uhlíky určené pre pálenie vonných živíc, driev, bylín a ďalších esencií. Uhlík je možné použiť do kadidelníc, kedy jeho pomocou dochádza k uvoľňovaniu vonných látok z vykurovacích zmesí, alebo do arabských vodných fajok.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Dřevěné uhlí
i
i