/    /  
přeskočit na produkty značky >>

S5

Značka S5

Britská společnost s krátkým názvem S5 vyrábí přírodní certifikovanou kosmetiku. Filozofie této firmy vychází z faktu, že lidská pokožka je každý den vystavována stresu v podobě volných radikálů, teplotních změn, znečištěného vzduchu, UV záření, elektromagnetické radiace a dalších nepříznivých vlivů, které ji dennodenně zatěžují.

Název S5 je zkratkou pro SOURCE5 a odkazuje na skutečnost, že většina hlavních aktivních složek pochází z pěti nejextrémnějších ekosystémů planety. Rostliny vyskytující se na těchto místech musí čelit krutým podmínkám přírody, adaptovat se a bojovat. Stejně tak potřebuje naše pleť čelit stresovým podmínkám a bojovat proti svému narušení, pro což se idálně hodí právě ingredience obsahující nejúčinnější bioaktivní látky. Oblasti, ze kterých rostliny pocházejí, jsou: Arktické oblasti (arktická rhodiola, arktický rakytník, antarktické glykoproteiny), Vysokohorské oblasti (chilský šípek, Epilobium fleisheri, tibetská kombuchka), Moře (mořské řasy, mořské enzymy, mořské peptidy), Pouště (extrakty z granátového jablka, arganový olej, glykoproteiny), Děštné pralesy (peptidy z ibišku, bioaktivní pralesní směsi).

Produkty S5 byly vytvořeny odborníky v oblasti přírodní kosmetiky za spolupráce s týmem dermatologů a vědců věnujících se působení kosmetických přípravků na tělo a na organismus. S5 kosmetické produkty jsou hypoalergenní a dokonale přizpůsobené pro obranu pleti proti stresu, čímž zamezují vzniku viditelných i hloubkových poškození pleti. Všechny produkty S5 jsou certifikovány EcoCert certifikátem a obsahují 100 % přírodních aktivních složek.

Řazení: Certifikát:
1-0 z 0