/    /    /    /  

Acorelle Sada depilačních proužků

Značka:
Množství: 4 druhy, 32 ks
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Depilace
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
351
ks
Bez DPH 290 Kč

Acorelle Sada depilačních proužků

Sada depilačních proužků Acorelle obsahuje celkem 32 proužků s voskem a 1 ampulku s péčí po epilaci. S proužky bez parfemace snadno odstraníte nežádoucí ochlupení i s kořínky, a to na nohou, v tříslech, podpaží i v obličeji. Díky obsahu zklidňujících složek jsou vhodné i pro citlivou pokožku.

Epilační pásky pro okamžité použití obsahují kombinaci kvalitního včelího vosku v bio kvalitě, výtažku z Aloe vera a přírodních olejů z argánie a slunečnice. Jsou určené i na velmi krátké chloupky a nemusíte se je bát použít i na citlivé zóny.

Proužky jsou velmi účinné, vytrhnou chloupek i s kořínkem, a zajistí vám tak hladkou pokožku až na několik týdnů. Výtažek z Aloe pokožku při epilaci zklidňuje a chrání ji před podrážděním či začervenáním. Přírodní oleje se postarají o to, aby pokožka zůstala příjemně hebká a nedocházelo k jejímu vysušení. Zároveň z ní odstraní případné zbytky vosku.

Použití: Pásky s voskem prohřejte mezi dlaněmi a poté použijte k odstranění chloupků na požadované části těla. Na závěr použijte zvláčňující péči z ampulky.

Upozornění: Dodržujte návod k použití. Chraňte před dětmi. Před použitím proveďte test citlivosti. Aplikujte na čistou a suchou pokožku. Po epilaci se může objevit zarudnutí, které ale rychle zmizí.

Acorelle Sada depilačních proužků

Sada depilačných prúžkov Acorelle obsahuje celkom 32 prúžkov s voskom a 1 ampulku so starostlivosťou po epilácii. S prúžkami bez parfumácie ľahko odstránite nežiaduce ochlpenie aj s korienkami, a to na nohách, v slabinách, podpazuší aj v tvári. Vďaka obsahu upokojujúcich zložiek vhodné aj pre citlivú pokožku.

Epilačné pásky pre okamžité použitie obsahujú kombináciu kvalitného včelieho vosku v bio kvalite, výťažku z Aloe vera a prírodných olejov z argánie a slnečnice. určené aj na veľmi krátke chĺpky a nemusíte sa ich báť použiť aj na citlivé zóny.

Prúžky veľmi účinné, vytrhnú chĺpok aj s korienkom, a zaistia vám tak hladkú pokožku na niekoľko týždňov. Výťažok z Aloe pokožku pri epilácii upokojuje a chráni ju pred podráždením či začervenaním. Prírodné oleje sa postarajú o to, aby pokožka zostala príjemne hebká a nedochádzalo k jej vysušeniu. Zároveň z nej odstránia prípadné zvyšky vosku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Vosk: Glyceryl Rosinate, Ricinus Communis Seed Oil, Cera Alba1), Argania Spinosa Kernel Oil1), Helianthus Annuus Seed Oil1), Aloe Barbadensis Leaf Extract1) Péče: Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil1), Parfum
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: pevná, tekutá
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr