/    /    /    /  

Redecker Sada na čištění kartáčů a hřebenů

681000 Hairbrush Cleaning Set

Značka:
Množství: 2 kartáčky
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Dřevěné hřebeny, Dřevěné kartáče
Produktová řada: Redecker Domov, Redecker Kosmetika, Redecker Vlasy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
269
ks
Bez DPH 222 Kč

Redecker Sada na čištění kartáčů a hřebenů

Sada na čištění hřebenů a kartáčů Redecker napomáhá udržet vaše kartáče a hřebeny nejen dokonale čisté, ale díky pravidelné údržbě prodlužuje jejich životnost. Sada obsahuje dřevěný kartáček z lakovaného bukového dřeva, který snadno odstraňuje veškeré nečistoty z hřebenů a kartáčů a napomáhá je udržet dlouho ve skvělém stavu.

Druhou pomůckou je drobný kartáček na odstraňování vlasů či chlupů z hřebenů opět z bukového dřeva, jenž vám usnadní vyplétání vlasů z hřebenů a kartáčů. Díky těmto dvěma šikovným pomocníkům poskytnete kvalitním výrobkům společnosti Redecker tu pravou péči a budou vám sloužit po mnoho let.

Sada na čištění kartáčů a hřebenů obsahuje:

Redecker Sada na čištění kartáčů a hřebenů

Sada na čistenie hrebeňov a kief Redecker napomáha udržať vaše kefy a hrebene nielen dokonale čisté, ale vďaka pravidelnej údržbe predlžuje ich životnosť. Sada obsahuje drevenú kefku z lakovaného bukového dreva, ktorá ľahko odstraňuje všetky nečistoty z hrebeňov a kief a napomáha ich udržať dlho v skvelom stave.

Druhou pomôckou je drobná kefka na odstránenie vlasov či chlpov z hrebeňov opäť z bukového dreva, ktorý vám uľahčí vyplietanie vlasov z hrebeňov a kief. Vďaka týmto dvom šikovným pomocníkom poskytnete kvalitným výrobkom spoločnosti Redecker tu pravú starostlivosť a budú vám slúžiť po mnoho rokov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bukové dřevo, Štětiny, Kov
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
produktové řady: Redecker Domov, Redecker Kosmetika, Redecker Vlasy

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de