/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Šalvěj muškátová 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 5 ml / 144 Kč
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
234
ks
Bez DPH 193 Kč

Nobilis Tilia Šalvěj muškátová 10 ml

Éterický olej Šalvěj muškátová Nobilis Tilia pomáhá především ženám během těhotenství a při porodu, ale také při bolestivé menstruaci a v období menopauzy. Šalvěj působí antispazmaticky, zlepšuje prokrvení hladkého svalstva a zároveň eliminuje zánětlivé stavy močových cest.

Příjemná sladká bylinná až ovocná vůně uvolňuje nervozitu a napětí, harmonizuje a posiluje mysl při nadměrné psychické zátěži. Pomáhá při vytrvalých bolestech hlavy a migrénách, mírní nevolnost i zažívací problémy s touto bolestí spojené. Šalvěj je skvělým pomocníkem obzvláště pro ženy, ulevuje od menstruačních bolestí ale i problémů spojeným s menopauzou, pomáhá během těhotenství i při samotném porodu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný! Není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz