/    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Šalvějová maska, Salvia 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 5 ml / 76 Kč 15 ml / 302 Kč
Kategorie: Pleťové masky
Produktová řada: Martina Gebhardt Salvia
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
674
ks
Bez DPH 557 Kč

Martina Gebhardt Šalvějová maska, Salvia 50 ml

Šalvějová maska Martina Gebhardt pečuje o potřeby mastné problematické pokožky díky obsahu antibakteriálních výtažků a olejů. Ty o pokožku pečují a zároveň stabilizují funkce mazových žláz. Pleť je tak čistější, matnější a také méně náchylná k tvorbě nedokonalostí.

Základ masky tvoří slunečnicový olej, který pokožku zjemňuje a vyživuje, aniž by docházelo ke zbytečnému zatěžování či dokonce ucpávání pleti. Výtažky ze šalvěje a vilínu viržinského mají blahodárný vliv na problematickou pleť, dezinfikují ji, zklidňují, eliminují výskyt nedokonalostí a zároveň napomáhají rychlé regeneraci těch stávajících pupínků.

O zklidnění a barevné sjednocení pleti se postará růžová voda, která navíc v pokožce uzamyká hydrataci, zjemňuje její strukturu a dodává zdravý vzhled. Šalvějová maska ve svém složení spojuje množství účinných regeneračních a dezinfekčních látek, které pokožku zklidňují, sjednocují její barevný tón a zároveň bojují proti vzniku nedokonalostí.

Použití: Rovnoměrnou vrstvu masky aplikujte na čistou odlíčenou pokožku a nechte působit 10-15 minut. Poté opláchněte dostatečným množstvím čisté vlažné vody, v případě potřeby použijte kosmetickou houbičku. Aplikujte podle stavu pleti 1-2x týdně.

Martina Gebhardt Šalvějová maska, Salvia 50 ml

Šalviová maska Martina Gebhardt sa stará o potreby mastnej problematickej pokožky vďaka obsahu antibakteriálnych výťažkov a olejov. Tie pokožku ošetrujú a zároveň stabilizujú funkcie mazových žliaz. Pleť je tak čistejšia, matnejšia a tiež menej náchylná na tvorbu nedokonalostí.

Základ masky tvorí slnečnicový olej, ktorý pokožku zjemňuje a vyživuje bez toho, aby dochádzalo k zbytočnému zaťažovaniu, či dokonca upchávaniu pleti. Výťažky zo šalvie a hamamelisu virgínskeho majú blahodárny vplyv na problematickú pleť, dezinfikujú, upokojujú, eliminujú výskyt nedokonalostí a zároveň napomáhajú rýchlej regenerácii vyskytujúcich sa pupienkov.

O upokojenie a farebné zjednotenie pleti sa postará ružová voda, ktorá navyše v pokožke uzamyká hydratáciu, zjemňuje jej štruktúru a dodáva zdravý vzhľad. Šalviová maska vo svojom zložení spája množstvo účinných regeneračných a dezinfekčných látok, ktoré pokožku upokojujú, zjednocujú jej farebný tón a zároveň bojujú proti vzniku nedokonalostí.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil1), Salvia Officinalis Leaf Extract1), Hamamelis Virginiana Water1), Sambuctus Nigra Root Extract1), Quillaja Saponaria Extract2), Cetearyl Alcohol, Kaolinite, Acorus Calamus Rhizome Extract3), Urtica Dioica Leaf Extract1), Rosa Damascena Flower Water1), Montmorillonite, Cetyl Alcohol, Salvia Officinalis Leaf Oil1), Malaleuca Alternifolia Oil3), Myrtus CommunisLeaf Oil1), Iron Oxides, Gold, Silver, Sulfur, Linalool4), Eugenol4), Geraniol4), Limonene4)
1) Demeter, 2) Made using organic ingredients, 3) Organic agriculture, 4) Natural essential oils
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Salvia
typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz