/    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Šalvějové tonikum, Salvia 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pleťová tonika
Produktová řada: Martina Gebhardt Salvia
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
335
ks
Bez DPH 277 Kč

Martina Gebhardt Šalvějové tonikum, Salvia 100 ml

Šalvějové pleťové tonikum Martina Gebhardt Salvia skvěle dočišťuje mastnou problematickou pokožku a současně ji lehce stahuje a eliminuje tak opětovný výskyt nedokonalostí. Kombinace antibakteriálních rostlinných výtažků nejenom že léčí stávající akné a harmonizuje mastnou pokožku, ale také udržuje pleťové póry čisté a méně viditelné.

Pleťové tonikum kombinuje léčivé a regenerační účinky šalvěje, vilínu viržinského, zeleného čaje a oleje z citrusových plodů. Všechny tyto látky působí skvěle antibakteriálně, léčí pupínky a napomáhají jejich rychlejšímu zhojení. Navíc, kombinace bylinek stabilizuje činnost mazových žláz a zanechává pokožku jemnější a čistější.

Antibakteriální výtažky společně s malým množstvím alkoholu pokožku posilují a lehce stahují pleťové póry. Ty jsou odolnější vůči vniknutí nečistot z vnějšího okolí a tím pádem i vůči vzniku akné i drobných zánětů. Pleťové tonikum z pokožky spolehlivě odstraní poslední zbytky líčidel i jiných nečistot, zároveň pleť lehce vydezinfikuje a ochrání před tvorbou nedokonalostí a nadměrným maštěním.

Použití: Tonikum aplikujte na vatový tampon a za jeho pomoci dočistěte pokožku obličeje. Používejte nejlépe ráno i večer.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte pleťový krém v kombinaci s ostatními výrobky z produktové řady Martina Gebhardt Salvia.

Martina Gebhardt Šalvějové tonikum, Salvia 100 ml

Šalviové pleťové tonikum Martina Gebhardt Salvia vynikajúco dočisťuje mastnú problematickú pokožku, súčasne ju ľahko sťahuje a eliminuje tak opätovný výskyt nedokonalostí. Kombinácia antibakteriálnych rastlinných výťažkov nielenže lieči vyskytujúce sa akné a harmonizuje mastnú pokožku, ale tiež udržiava pleťové póry čisté a menej viditeľné.

Pleťové tonikum kombinuje liečivé a regeneračné účinky šalvie, hamamelisu virgínskeho, zeleného čaju a oleja z citrusových plodov. Všetky tieto látky pôsobia vynikajúco antibakteriálne, liečia pupienky a napomáhajú ich rýchlejšiemu zahojeniu. Naviac, kombinácia byliniek stabilizuje činnosť mazových žliaz a zanecháva pokožku jemnejšiu a čistejšiu.

Antibakteriálne výťažky spoločne s malým množstvom alkoholu pokožku posilňujú a ľahko sťahujú pleťové póry. Tie sú odolnejšie voči vniknutiu nečistôt z vonkajšieho okolia a tým aj voči vzniku akné a drobných zápalov. Pleťové tonikum z pokožky spoľahlivo odstráni posledné zvyšky líčidiel a iných nečistôt, zároveň pleť ľahko vydezinfikuje a ochráni pred tvorbou nedokonalostí aj nadmerným mastením.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Salvia Officinalis Extract1), Hamamelis Virginiana Extract 1), Plantago Lanceolata Leaf Extract1), Alcohol1), Salvia Officinalis Oil1), Malaleuca Alternifolia Oil2), Citrus Limon Peel Oil1), Linalool3), Limonene3), Spagyrische Essence Salvia Officinalis Leaf1), Gold, Silver, Sulfur
1) Demeter, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Salvia
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz