/    /    /    /  

Weleda Šalvějový deodorant 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 100 ml / 299 Kč
Kategorie: Deodoranty ve spreji, Deodoranty pro muže
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
499
ks
Bez DPH 412 Kč

Weleda Šalvějový deodorant 200 ml

Šalvějový deodorant Weleda pečuje o citlivou pokožku podpaží a zároveň eliminuje vznik tělesného zápachu díky obsahu olejů ze šalvěje a tea tree. Deodorant je šetrný k vaší pokožce i k životnímu prostředí, neboť je opatřen mechanickým rozprašovačem, díky kterému lze balení opakovaně doplňovat.

Obsažené éterické oleje ze šalvěje a tea tree brání svými antibakteriálními schopnostmi vzniku zápachu a zároveň mají na pokožku lehce adstringentní efekt. Deodorant ale neomezuje přirozený proces pocení ani funkci potních žláz.

Samotný pot nezapáchá. To se stane až v okamžiku, kdy se dostane do styku s bakteriemi na povrchu pokožky. A protože šalvějový deodorant eliminuje výskyt bakterií na pokožce, přirozenou cestou brání vzniku nepříjemného zápachu. Kolem těla se tak šíří jen příjemná kořeněná vůně.

Přírodní varianta

Deodorant Weleda je skvělou alternativou ke klasickým deodorantům obsahujícím hliníkové soli, jež mohou mít negativní vliv na naše zdraví. Deodorant Weleda neobsahuje konvenční sloučeniny hliníku a tvoří jej cenné přírodní ingredience, které neucpávají kožní póry a nechávají ji normálně dýchat, na druhou stranu ale brání proti nepříjemnému pachu.

Účinná ochrana

Tento deodorant vám poskytne dlouhotrvající ochranu pomocí přírodních složek. Éterické citrusové oleje mají antibakteriální schopnosti, čímž brání množení bakterií rozkládajících pot, jež způsobují nežádoucí zápach. Díky tomu vás před nepříjemnými pachy účinně ochrání a zanechá podpaží příjemně provoněné po dlouhou dobu.

Bylinná vůně

Šalvějová a čajovníková vůně nejen, že osvěží pokožku podpaží, ale má aromaterapeutický účinek na všechny vaše smysly. Dodá vám energii a povzbudí, zároveň skvěle neutralizuje zápach potu. Olej ze šalvěje a tea tree vám dodá celodenní svěžest a deodorant můžete kdykoliv během dne obnovit. Deodorant je nabízen ve dvou velikostech, takže jej lze doplňovat z většího a úspornějšího balení.

Šetrný k pokožce

Výhodou přírodních deodorantů je jejich šetrnost k jemné pokožce podpaží. Tento deodorant Weleda nezastavuje funkci kožních pórů, jen je mírně stahuje, čímž omezuje, ale neblokuje pocení během dne. Zároveň nezpůsobuje podráždění díky absenci syntetických ingrediencí a nezanechává ulepený pocit. Navíc se snadno a rovnoměrně nanáší pomocí praktického rozprašovače.

Použití: Malé množství deodorantu aplikujte ráno po koupeli na pokožku podpaží a nechte chvíli vstřebat.

Upozornění: Neaplikujte na podrážděnou pokožku či na pokožku bezprostředně po holení.

Weleda Šalvějový deodorant 200 ml

Šetrný šalviový deodorant Weleda sa stará o citlivú pokožku podpazušia a zároveň eliminuje vznik telesného zápachu vďaka obsahu olejov zo šalvie a tea tree. Deodorant je šetrný k vašej pokožke aj k životnému prostrediu, pretože je opatrený mechanickým rozprašovačom, vďaka ktorému je možné balenie opakovane dopĺňať.

Obsiahnuté éterické oleje zo šalvie a tea tree bránia svojimi antibakteriálnymi schopnosťami vzniku zápachu a zároveň majú na pokožku ľahko adstringentný efekt. Deodorant však neobmedzuje prirodzený proces potenia ani funkciu potných žliaz.

Samotný pot nezapácha. To sa stane až v okamihu, keď sa dostane do styku s baktériami na povrchu pokožky. A pretože šalviový deodorant eliminuje výskyt baktérií na pokožke, prirodzenou cestou bráni vzniku nepríjemného zápachu. Okolo tela sa tak šíri iba príjemná korenená vôňa.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Alkohol, Voda, Parfém1), Amoniová sůl kyseliny glycyrrhizinové, Éterický olej z listů šalvěje, Éterický olej z listů čajovníku, Limonen1), Linalool1), Geraniol1), Kumarin1)
INCI: Alcohol, Aqua, Parfum1), Salvia Officinalis Leaf Oil, Malaleuca Viridiflora Leaf Oil, Ammonium Glycyrrhizate, Limonene1), Linalool1), Geraniol1), Coumarin1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz