/    /    /    /  

Nobilis Tilia Samoopalovací pleťové mléko 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Samoopalovací krémy, Tělová mléka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
224
ks
Bez DPH 185 Kč

Nobilis Tilia Samoopalovací pleťové mléko 100 ml

Samoopalovací pleťové mléko Nobilis Tilia dodá pokožce obličeje i celého těla přirozený opálený vzhled bez nutnosti dlouhého pobytu na slunci. Jemný samoopalovací krém tónuje pleť přirozenou cestou a zároveň o pleť pečuje díky obsahu rostlinných olejů a výtažků.

Mléko dodává jemné pokožce obličeje, krku i dekoltu lehké přirozené opálení díky obsahu monosacharidů. Ty se postarají o přirozené zhnědnutí pleti, aniž by pokožka musela být vystavena slunečním paprskům. Mléko zároveň o pokožku pečuje a chrání ji před podrážděním díky obsahu rostlinných výtažků, vitaminů a zklidňujících esenciálních olejů.

Vitamin E, silný antioxidant, chrání pleť před nepříznivými vnějšími vlivy a tím pádem i před známkami předčasného stárnutí. Esenciální oleje z levandule a kanangy mají výborné protizánětlivé a zklidňující účinky, samoopalovací krém je tak vhodný i pro mastnější problematickou pleť, kterou zbytečně nezatěžuje. Samoopalovací krém dodá pleti krásný opálený vzhled a zároveň o pokožku pečuje a chrání ji před poškozením.

Použití: Malé množství mléka aplikujte rovnoměrně na čistou pokožku obličeje, krku i dekoltu a rozetřete. Pokožka lehce zhnědne na 7-10 dní. Pro zesílení efektu můžete krém aplikovat opakovaně.

Upozornění: Po aplikaci si umyjte ruce, aby nedošlo k jejich zabarvení.

Nobilis Tilia Samoopalovací pleťové mléko 100 ml

Samoopaľovacie pleťové mlieko Nobilis Tilia dodá pokožke tváre aj celého tela prirodzený opálený vzhľad bez nutnosti dlhého pobytu na slnku. Jemný samoopaľovací krém tónuje pleť prirodzenou cestou a zároveň pleť ošetruje vďaka obsahu rastlinných olejov a výťažkov.

Mlieko dodáva jemnej pokožke tváre, krku aj dekoltu ľahké prirodzené opálenie vďaka obsahu monosacharidov. Tie sa postarajú o prirodzené zhnednutie pleti bez toho, aby pokožka musela byť vystavená slnečným lúčom. Mlieko zároveň pokožku ošetruje a chráni pred podráždením vďaka obsahu rastlinných výťažkov, vitamínov a upokojujúcich esenciálnych olejov.

Vitamín E, silný antioxidant, chráni pleť pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a tým aj pred známkami predčasného starnutia. Esenciálne oleje z levandule a kanangy majú výborné protizápalové a upokojujúce účinky, samoopaľovací krém je tak vhodný aj pred mastnejšiu problematickú pleť, ktorú zbytočne nezaťažuje. Samoopaľovací krém dodá pleti krásny opálený vzhľad a zároveň pokožku ošetruje a chráni pred poškodením.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceral-3 Methylglucose Distearate, Dihydroxyacetone, Cetyl Alcohol, Glycerin, Stearin, Tocopheryl Acetate, Sodium Stearoyl Lactylate , Xantan Gum, Bursera Fagaroides Wood Oil, Lavandula Hybrida Oil, Origanum Majorana Oil, Cananga Odorata Flower Oil , Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Limonene1), Linalool1), Isoeugenol1), Benzyl Benzoate1), Geraniol1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: lehká krémová
obal: plastový
typy pokožky: mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz