/    /    /    /    /  

Faith in Nature Šampon Aloe vera 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Klasické přírodní šampony
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
129
ks
Bez DPH 107 Kč

Faith in Nature Šampon Aloe vera 250 ml

Šampon Aloe vera Faith in Nature se hodí ke každodennímu mytí vlasů a je určený pro normální až suché vlasy. Účinně myje vlasy i pokožku hlavy, aniž by způsoboval podráždění. Je obohacený o zklidňující výtažek z Aloe vera a esenciální oleje z citrusů, které mu nejen dodávají příjemnou vůni, ale zároveň příznivě působí na citlivou pokožku.

Šampon obsahuje šetrné mycí tenzidy a mořskou sůl, a tak důkladně myje vlasy a pokožku hlavy, aniž by je vysušoval. Vlasy po umytí zůstávají vyživené, hydratované a lesklé. Mořská sůl má blahodárné účinky na citlivou pokožku, kterou nejen vyživuje, ale také ji chrání před vysušením a spolu se šťávou z Aloe vera je zklidňuje a chrání před podrážděním. Esenciální oleje z tea tree či citronu nejen pomáhají zklidňovat svědění, ale zároveň ve vlasech zanechávají pocit svěžesti.

Použití: Malé množství šamponu vmasírujte do mokrých vlasů. Poté vypláchněte dostatečným množství čisté vody. Dle potřeby můžete aplikaci opakovat.

Faith in Nature Šampon Aloe vera 250 ml

Šampón Aloe vera Faith in Nature sa hodí ku každodennému umývaniu vlasov a je určený pre normálne až suché vlasy. Účinne umýva vlasy aj pokožku hlavy bez toho, aby spôsoboval podráždenie. Je obohatený o upokojujúci výťažok z Aloe vera a esenciálne oleje z citrusov, ktoré mu nielen dodávajú príjemnú vôňu, ale zároveň priaznivo pôsobia na citlivú pokožku.

Šampón obsahuje šetrné mycie tenzidy a morskú soľ, a tak dôkladne umýva vlasy a pokožku hlavy bez toho, aby ich vysúšal. Vlasy po umytí zostávajú vyživené, hydratované a lesklé. Morská soľ má blahodarné účinky na citlivú pokožku, ktorú nielen vyživuje, ale tiež ju chráni pred vysušením a spolu so šťavou z Aloe Vera ju upokojuje a chráni pred podráždením. Esenciálne oleje z tea tree či citróna nielen pomáhajú upokojovať svrbenie, ale zároveň vo vlasoch zanechávajú pocit sviežosti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Ammonium Laureth Sulfate, Maris Sal, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Polysorbate 20, Cocamidopropyl Betaine, Citrus Limon Peel Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Malaleuca Alternifolia Leaf Oil, Pottasium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Cl 75810, Citral1), Limonene1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

Faith Products Ltd
James Street
M26 1LN Radcliffe
Velká Británie
tel: +44 161 724 4016
https://www.faithinnature.co.uk/