/    /    /    /    /  

Argital Šampon na mastné vlasy proti lupům s kopřivou 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 500 ml / 460 Kč
Kategorie: Klasické přírodní šampony
Certifikáty: BDIH, ICEA
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
320
ks
Bez DPH 264 Kč

Argital Šampon na mastné vlasy proti lupům s kopřivou 250 ml

Šampon na mastné vlasy Argital zklidňuje vlasovou pokožku, stabilizuje funkci mazových žláz a zároveň působí proti výskytu lupů díky obsahu zeleného jílu a přírodních výtažků z levandule, kopřivy a mnohých dalších. Obsažené látky posilují vlasovou pokožku i samotný kořínek a podporují zdravý růst vlasu.

Rostlinné výtažky zklidňují vlasovou pokožku, chrání ji před opětovným podrážděním a stabilizují funkci mazových žláz. Vlasy se tak méně mastí, jsou zdravější a získávají přirozený objem. Extrakty z kopřivy působí preventivně proti tvorbě lupů, ozdravují vlasovou pokožku a dodávají jí potřebnou výživu. O zklidnění podrážděné nadměrně se mastící vlasové pokožky se postará zelený jíl, který pokožku šetrně umyje a zároveň ji zklidní.

Šampon pro mastné vlasy zklidňuje pokožku, eliminuje tvorbu kožního mazu a jemně myje a ošetřuje vlas. Díky jemnému složení bohatému na rostlinné výtažky o vlasy pečuje, posiluje je a chrání před nadměrným maštěním. Vlasy jsou tak posíleny a získávají zdravý lesk a objem.

Použití: Před použitím dobře protřepejte. Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů, jemnou masáží napěňte a opláchněte čistou vodou. Tento postup opakujte, při druhém mytí nechte šampon chvíli působit a až poté smyjte. Šampon je vhodný pro každodenní použití.

Argital Šampon na mastné vlasy proti lupům s kopřivou 250 ml

Šampón na mastné vlasy Argital upokojuje vlasovú pokožku, stabilizuje funkciu mazových žliaz a zároveň pôsobí proti výskytu lupín vďaka obsahu zeleného ílu a prírodných výťažkov z levandule, žihľavy a mnohých ďalších. Obsiahnuté látky posilňujú vlasovú pokožku i samotný korienok a podporujú zdravý rast vlasu.

Rastlinné výťažky upokojujú vlasovú pokožku, chránia ju pred opätovným podráždením a stabilizujú funkciu mazových žliaz. Vlasy sa tak menej mastia, sú zdravšie a získavajú prirodzený objem. Extrakty zo žihľavy pôsobia preventívne proti tvorbe lupín, ozdravujú vlasovú pokožku a dodávajú jej potrebnú výživu. O upokojenie podráždenej nadmerne sa mastiacej vlasovej pokožky sa postará zelený íl, ktorý pokožku šetrne umyje a zároveň ju upokojí.

Šampón pre mastné vlasy upokojuje pokožku, eliminuje tvorbu kožného mazu a jemne umýva a ošetruje vlas. Vďaka jemnému zloženiu bohatému na rastlinné výťažky sa o vlasy stará, posilňuje ich a chráni pred nadmerným mastením. Vlasy sú tak posilnené a získavajú zdravý lesk a objem.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Sodium Cocoyl Glutamate, Caprylyl Capryl Glucoside, Alcohol, Urtica Dioica Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Lauryl Glucoside, Arnica Montana Extract, Solum Fullonum, Xantan Gum, Betaine, Lavandula Hybrida Oil, Styrax Benzoin Extract, Berberis Vulgaris Extract, Eugenia Caryophyllus Oil, Lactic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Lecithin
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany
typy vlasů: mastné vlasy, vlasy s lupy, vypadávající vlasy

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it