/    /    /    /    /  

Mastic spa Šampon na normální vlasy Vanilla, Bio Eco 300 ml

Shampoo for Normal Hair

Značka:
Množství: 300 ml
Kategorie: Klasické přírodní šampony
Produktová řada: Mastic Spa Bio Eco
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Mastic spa Šampon na normální vlasy Vanilla, Bio Eco 300 ml

Mastic spa Šampon na normální vlasy Vanilla důkladně myje vaše vlasy, ale zároveň je velice šetrný k pokožce hlavy a brání jakémukoliv případnému podráždění. Tento šampon má jemné složení a je vhodný pro každodenní použití pro ženy i muže. Jemná gelová konzistence vytváří při kontaktu s vodou bohatou pěnu, které rovnoměrně pokryje vlasy a zaručí tak jejich perfektní očistu bez vysušování vlasové pokožky.

Šampon je bohatý na vitamin H a B3, jenž mají příznivý vliv na regeneraci kožních buněk a přirozeně podporují růst vlasů díky stimulaci a výživě vlasových váčků. Vaše vlasy tak nejen porostou rychleji, ale budou zároveň pevnější a pružnější. Rostlinné výtažky vyhlazují povrch vlasového vlákna a navracejí mu oslnivý lesk.

Extrakt z vanilky má přirozené protizánětlivé účinky, působí proti vzniku lupů a má preventivní vliv také v případě dermatitid a dalších kožních onemocnění. Základem složení tohoto jemného šamponu je masticha, pryskyřice, jenž má vysoké regenerační schopnosti a revitalizuje strukturu vlasového vlákna.

Použití: Aplikujte na vlhké vlasy a jemně vmasírujte konečky prstů. Poté důkladně opláchněte teplou vodou.

Upozornění: Skladujte uzavřené za pokojové teploty, chraňte před přímým slunečním zářením.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Lauroyl Glutamate, Salicylic Acid, Sodium Citrate, Sodium Oxidized Starch Acetate/Succinate, Sodium Lactate, Lactic Acid, Sodium Succinate, Glycerin, Levulinic Acid, p-Anisinic Acid, Sodium Chloride, Copper Aspartate, Zinc Aspartate, Manganese Aspartate, Glyceryl Oleate, Niacinamide, Panthenol, Vanilla Plantifolia Fruit Extract, Arnica Montana Flower Extract1), Lonicera Caprifolium Flower Extract1), Biotin, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Parfum (Fragrance), Geraniol, Hydroxy-methylpentyl-cyclohexenecarboxaldehyde, Hexyl Cinnamaldehyde, Limonene, Citronellol, Linalool
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
produktové řady: Mastic Spa Bio Eco
typy vlasů: normální vlasy

Výrobce

Chios-Kallimasia
Valanas Area 2
821 00 Ag.Minas-Chios
Řecko
tel: (212) 813-5900
www.mastic-spa.cz