/    /    /    /    /  

Mastic spa Šampon pro léčbu suché pokožky vlasů 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Kategorie: Klasické přírodní šampony
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Mastic spa Šampon pro léčbu suché pokožky vlasů 200 ml

Dodavatel bohužel ruší dovoz značky.

Popis:
Jedinečný šampon, který pomáhá v boji proti lupům a suché pokožce vlasů. Kyselina salicylová je účinná látka, která vzniku lupům předchází.Hydrolyzovaný rýžový protein obnovuje poškozený keratin a zvyšuje objem vašich vlasů. Antibakte

Šampon pro léčbu suché pokožky hlavy.
Popis: Jedinečný šampon, který pomáhá v boji proti lupům a suché pokožce vlasů. Kyselina salicylová je účinná látka, která vzniku lupům předchází.Hydrolyzovaný rýžový protein obnovuje poškozený keratin a zvyšuje objem vašich vlasů. Antibakteriální ochranný štít zajišťuje mastichový olej, zatímco proteiny, vitaminy, výtažek z řebříčku a měsíčku chrání a zvláčňují vlasovou pokožku.

Obsah balení: 200ml
Certifikace: AIAB - ICEAzemě původu značky: Řecko
charakteristika značky: Sodis Laboratories jsou výrobcem kosmetiky Mastic Spa, kosmetiky založené na použití mastichy. Sodisova rodina má dlouhou tradici ve využití mastichy pro kosmetiku a ve farmacii. Jejich první lékárna a drogérie byla založena již v roce 1875. Pro vznik značky Mastic Spa měl zásadní význam Ioannis Sodis, průkopník a vizionář, který úspěšně vyvinul první novodobý kosmetický produkt z mastichy, zubní pastu Masticdent. Ta se stala základem dalších řad současné kosmetiky vyráběné v Sodis Laboratories. Masticha je skutečně ojedinělý produkt ve světovém měřítku. Tato pryskyřice stromu řečík lentišek se ve své účinné formě získává na jediném místě na světě, v jižní části ostrova Chios, v oblasti nazývané Mastichochoria. Ještě nikdo spolehlivě nezjistil, proč právě zdejší pryskyřice má takové účinky a proč stejný strom neplodí stejnou surovinu nejen kdekoli jinde na světě, ve Středomoří, ale dokonce ani o pár kilometrů dál mimo specifickou oblast. A tato výjimečnost platí už od starověku, kdy byla masticha ceněna jako přísada jídel, kosmetiky i jako první evropská žvýkačka. Je zmiňována mnohými historiky, obchodoval s ní Kryštof Kolumbus a platila se zlatem. Dnes je na ostrově Chios výrobní závod Sodis Laboratoires.

kontakt na výrobce:
Chios-Kallimasia
Valanas Area 821 00 2
Ag.Minas-Chios
GREECE

webové strány značky:
www.mastic-spa.cz

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

typy vlasů: suché vlasy, vlasy s lupy

Výrobce

Chios-Kallimasia
Valanas Area 2
821 00 Ag.Minas-Chios
Řecko
tel: (212) 813-5900
www.mastic-spa.cz