/    /    /    /    /  

Coslys Šampon pro mastné vlasy máta 12 ml

Značka:
Množství: 12 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 250 ml / 290 Kč
Kategorie: Klasické přírodní šampony, Vzorky přírodních šamponů, Vlasová kosmetika
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
10 bodů ks

Coslys Šampon pro mastné vlasy máta 12 ml

Šampon pro snadno se mastící vlasy Coslys pečuje o vlasovou pokožku i samotný vlas díky výtažkům z máty a dalších bylinek. Tyto účinné látky odvádí z vlasové pokožky přebytečný kožní maz a přirozeným způsobem stabilizují funkce mazových žláz. Vlasová pokožka již nemá potřebu nadměrně se mastit.

Výtažky z máty peprné pečují a ošetřují vlasovou pokožku, působí proti lupům a také mírní svědění podrážděné vlasové pokožky. Obsažené mentolové silice zlepšují prokrvení pokožky a tím zlepšují kvalitu vlasu. Ty jsou pevnější, pružnější a získávají zdravý lesk.

Šetrné rostlinné tenzidy smývají z vlasové pokožky přebytečný kožní maz, zatímco olej z dubové kůry a extrakt z máty peprné stabilizují funkci mazových žláz. Vlasová pokožka tak produkuje méně mazu a vlasy jsou zdravější.

Použití: Malé množství šamponu rovnoměrně naneste do vlhkých vlasů a jemnou masáží napěňte. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou.

Coslys Šampon pro mastné vlasy máta 12 ml

Šampón pre ľahko sa mastiace vlasy Coslys sa stará o vlasovú pokožku i samotný vlas vďaka výťažkom z mäty a ďalších byliniek. Tieto účinné látky odvádzajú z vlasovej pokožky prebytočný kožný maz a prirodzeným spôsobom stabilizujú funkcie mazových žliaz. Vlasová pokožka už nemá potrebu nadmerne sa mastiť.

Výťažky z mäty piepornej sa starajú a ošetrujú vlasovú pokožku, pôsobia proti lupinám a tiež miernia svrbenie podráždenej vlasovej pokožky. Obsiahnuté mentolové silice zlepšujú prekrvenie pokožky a tým zlepšujú kvalitu vlasu. Tie sú pevnejšie, pružnejšie a získavajú zdravý lesk.

Šetrné rastlinné tenzidy zmývajú z vlasovej pokožky prebytočný kožný maz, zatiaľ čo olej z dubovej kôry a extrakt z mäty piepornej stabilizujú funkciu mazových žliaz. Vlasová pokožka tak produkuje menej mazu a vlasy sú zdravšie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Water, Spirae Ulmaria Flower Extract1), Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Hydrolyzed Wheat Protein, Yucca Schidigera Leaf/Root/Stem Extract, Cedrus Atlantica Bark Oil1), Mentha Piperita Leaf Oil1), Eucalyptus Globulus Leaf Oil1), Melia Azadirachta Seed Oil, Coconut Alcohol, Benzyl Alcohol, Sodium Sulfate, Dehydroacetic Acid, Glycine Soja Oil, Tocopherol, Sodium Benzoate, Limonene
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany
typy vlasů: mastné vlasy

Výrobce

Comptoir des lys
Z.A. des Douets jaunes
49360 SOMLOIRE
Francie
tel: 02 41 55 66 65
http://www.comptoirdeslys.com/en/