/    /    /    /    /  

Coslys Šampon pro slabé a nepoddajné vlasy keratin 250 ml

Shampoo for Weakened Hair

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Další velikosti: 20 ml / 23 Kč
Kategorie: Klasické přírodní šampony
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
290
ks
Bez DPH 240 Kč

Coslys Šampon pro slabé a nepoddajné vlasy keratin 250 ml

Šampon pro slabé a nepoddajné vlasy Coslys posiluje vlas od kořínku po koneček díky obsahu bylinných výtažků a keratinu. Výtažky z tužebníku jilmového vlas zacelují a uhlazují, zatímco proteiny dodávají potřebnou sílu a výživu. Jemná pěna plná rostlinných tenzidů vlasy šetrně a přitom účinně myje.

Rostlinné proteiny jsou důležité pro zdravé pružné vlasy. A proto jich Coslys přidává do svého šamponu hned několik. Sójový, kukuřičný a pšeničný protein dodávají vlasům lesk, sílu a navracejí jim ztracenou pružnost.

Výtažky z outkovky pestré zlepšují zdraví vlasové pokožky a tím pádem i celého vlasu. Outkovka také chrání vlas před poškozením a nadměrným vypadáváním. Šampon slabé zplihlé vlasy posílí a navrátí jim pružnost a pevnost díky bohatému složení plnému proteinů a bylinných výtažků.

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a jemnou masáží napěňte. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou. Šampon je vhodný pro každodenní použití.

Coslys Šampon pro slabé a nepoddajné vlasy keratin 250 ml

Šampón pre slabé a nepoddajné vlasy Coslys posilňuje vlas od korienka po konček vďaka obsahu bylinných výťažkov a keratínu. Výťažky z túžobníka brestového vlas zaceľujú a uhladzujú, zatiaľ čo proteíny dodávajú potrebnú silu a výživu. Jemná pena plná rastlinných tenzidov vlasy šetrne a pritom účinne umýva.

Rastlinné proteíny sú dôležité pre zdravé pružné vlasy. A preto ich Coslys pridáva do svojho šampónu hneď niekoľko. Sójový, kukuričný a pšeničný proteín dodávajú vlasom lesk, silu a navracajú im stratenú pružnosť.

Výťažky z trúdnikovca pestrého zlepšujú zdravie vlasovej pokožky a tým pádom aj celého vlasu. Trúdnikovec tiež chráni vlas pred poškodením a nadmerným vypadávaním. Šampón slabé vlasy bez objemu posilní a navráti im pružnosť a pevnosť vďaka bohatému zloženiu plnému proteínov a bylinných výťažkov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Water, Spirae Ulmaria Flower Extract1), Sodium Lauryl Sulfoacetate, Disodium Lauryl Sulfoacetate, Sodium Chloride, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Trametes Versicolor Extract, Lilium Candidum Flower Extract1), Fragrance, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, Linalool
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany
typy vlasů: normální vlasy, zplihlé vlasy

Výrobce

Comptoir des lys
Z.A. des Douets jaunes
49360 SOMLOIRE
Francie
tel: 02 41 55 66 65
http://www.comptoirdeslys.com/en/