/  

CdVet Šampon pro zvířata s čajovníkem, koncentrát 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Kategorie: Šampony pro psy a další zvířata
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

CdVet Šampon pro zvířata s čajovníkem, koncentrát 200 ml

Šampon s obsahem čajovníku CdVet má výborné dezinfekční a antibakteriální vlastnosti. Díky obsahu čajovníku, neboli tea tree, a éterickým olejům z citrusových plodů je šampon také výborným pomocníkem proti parazitům.

Přírodní šampon je díky obsaženým olejům a výtažkům vhodný i pro citlivou podrážděnou pokožku zvířete. Tea tree pokožku zklidňuje, mírní případné svědění a také léčí případné lupy. Šampon je tak mimořádně vhodný jako podpůrná léčba při alergiích či jiných kožních problémech.

Tea tree v kombinaci s éterickými oleji také působí jako přirozený repelent, neboť vůně citrusů a čajovníku je obtížnému hmyzu nepříjemná. Šampon zanechává srst zvířete leklou a zdravou díky obsaženým olejům, poradí si s případnými kožními onemocněními a také působí jako prevence před jejich návratem.

Použití: Malé množství šamponu aplikujte do vlhké srsti zvířete, jemnou masáží napěňte a nechte působit 2-3 minuty. Šampon důkladně opláchněte čistou vodou a postup ještě jednou opakujte.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Voda, Cocamidopropyl Betain, Lauryl Polyglucose, Coco Glukoside, Čajovníkový olej, Éterický olej z citrusové kůry, Hydrolyzát pšeničného proteinu, Jojobový olej, Éterický olej z citronové trávy, Kyselina sorbová, Benzoát sodný, Kyselina citronová
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
zvířata: hlodavci, kočky, koně, psi

Výrobce

cdVet Naturprodukte GmbH
Industriestraße 11-13
49584 Fürstenau
Německo
www.cdvet.eu