/    /    /    /    /  

Siddhalepa Santal, Ayurveda Luxury Spa 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
200
ks
Bez DPH 165 Kč

Siddhalepa Santal, Ayurveda Luxury Spa 10 ml

Exotický esenciální olej ze santalového dřeva Ayurveda Luxury Spa Siddhalepa provoní celou vaši místnost příjemnou kořeněnou vůní. Přináší harmonii unavenému tělu i podrážděné nervové soustavě. Má antiseptické a antibakteriální účinky, a je proto vhodný pro dezinfekci vzduchu při nachlazení a virových onemocněních.

Aromaterapeuticky působí na podrážděnou mysl, pomáhá překonat nervozitu, trému a strach ze zkoušek. Navozuje dobrou náladu a zmírňuje depresivní stavy. Odstraňuje problémy s dlouhodobou nespavostí, zejména z důvodu úzkosti a strachu z neznámých příčin. Uvolňuje nervové vypětí, je výborný v obdobích zvýšeného stresu a kromě toho působí také jako vynikající afrodiziakální povzbuzovač.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Anebo přidejte pár kapek do horké relaxační lázně.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Nepoužívejte ho na pokožku nezředěný.

Siddhalepa Santal, Ayurveda Luxury Spa 10 ml

Exotický esenciálny olej zo santalového dreva Ayurveda Luxury Spa Siddhalepa prevonia celú vašu miestnosť príjemnou korenistou vôňou. Prináša harmóniu unavenému telu aj podráždenej nervovej sústave. Má antiseptické a antibakteriálne účinky, a je preto vhodný na dezinfekciu vzduchu pri nachladnutí a vírusových ochoreniach.

Aromaterapeuticky pôsobí na podráždenú myseľ, pomáha prekonať nervozitu, trému a strach zo skúšky. Navodzuje dobrú náladu a zmierňuje depresívne stavy. Odstraňuje problémy s dlhodobou nespavosťou, najmä z dôvodu úzkosti a strachu z neznámych príčin. Uvoľňuje nervové vypätie, je výborný v obdobiach zvýšeného stresu a okrem toho pôsobí tiež ako vynikajúci afrodiziakálny povzbudzovač.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com