/    /    /    /    /  

Medikomed Santal 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
166
ks
Bez DPH 137 Kč

Medikomed Santal 10 ml

Medikomed Santal je přírodní éterický olej s omamnou exotickou vůní, jenž okouzlí všechny vaše smysly. Aroma santalu je výrazně smyslné a obsahuje především dřevité a kořeněné tóny. Má zklidňující účinek na psychickou i fyzickou stránku organismu.

Olej ze santalu má vysoký relaxační potenciál a je velice často využíván při meditacích. Zklidňuje nervové podráždění a přináší uvolnění od stresu či nadměrného duševního vypětí. Zároveň je hojně využívaným afrodiziakem a podporuje pozitivní emoce.

V ajurvédské medicíně je éterický olej ze santalu používán také pro oživení a zjemnění stárnoucí pokožky. Dodává pleti výživující látky a obnovuje její vzhled. Vůně santalu působí příznivě také při onemocněních dýchacího traktu, jako je bronchitida či chřipka. Zmírňuje kašel.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný. Není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné