/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Santal v jojobovém oleji 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Masážní oleje, Parfémy na bází oleje
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
314
ks
Bez DPH 260 Kč

Nobilis Tilia Santal v jojobovém oleji 20 ml

Éterický olej v jojobě Santal Nobilis Tilia je kombinací vzácného santalového éterického oleje a nosného jojobového oleje. Zklidňuje nervovou soustavu, pomáhá při nespavosti a podráždění. Vzácné a drahé éterické oleje smíchané s jojobovým olejem představují možnost, jak využít vzácné vůně jako přírodní olejový parfém nebo jak si pořídit nákladný éterický olej za přijatelnou cenu. Nosný jojobový olej je zároveň cenným pěstícím prostředkem pro každý typ pleti.

Santalový éterický olej má protizánětlivé účinky, které mají pozitivní vliv zejména na močopohlavní ústrojí, při infekcích dýchacích cest a kožních onemocněních. Podporuje činnost oběhového systému, posiluje srdce a také zlepšuje funkci střev. Je jednou z nejvýznamějších látek podporujících celkovou funkci metabolismu. Santal je významné antidepresivum, zklidňuje nervovou soustavu, pomáhá při nespavosti, podráždění a při přílišném přemýšlení a starostech tím, že pročišťuje a ukotvuje mysl, vytváří vnitřní prostor a dodává klid. Santalová vůně pomáhá při meditaci ke sjednocení těla, mysli a duše a navozuje dobrou náladu.

Použití: Pár kapek oleje vetřete na šíji, zápěstí či obličej nebo olej použijte k masáži, buď samostatně nebo jako součást masážní kompozice.

Nobilis Tilia Santal v jojobovém oleji 20 ml

Éterický olej v jojobe Santal Nobilis Tilia je kombináciou vzácneho santalového éterického oleja a nosného jojobového oleja. Upokojuje nervovú sústavu, pomáha pri nespavosti a podráždení. Vzácne a drahé éterické oleje zmiešané s jojobovým olejom predstavujú možnosti, ako využiť vzácne vône ako prírodný olejový parfum, alebo ako si obstarať nákladný éterický olej za prijateľnú cenu. Nosný jojobový olej je zároveň cenným pestujúcim prostriedkom na každý typ pleti.

Santalový éterický olej má protizápalové účinky, ktoré majú pozitívny vplyv predovšetkým na močovo-pohlavné ústrojenstvo, pri infekcii dýchacích ciest a kožných ochorení. Podporuje činnosť obehového systému, posilňuje srdce a taktiež zlepšuje funkciu čriev. Je jednou z najvýznamnejších látok podporujúcich celkovú funkciu metabolizmu. Santal je významné antidepresívum, upokojuje nervovú sústavu, pomáha pri nespavosti, podráždení a pri prílišnom premýšľaní a starostiach tým, že prečisťuje a ukotvuje myseľ, vytvára vnútorný priestor a dodáva pokoj. Santalová vôňa pomáha pri meditácii k zjednoteniu tela, mysle a duše a navodzuje dobrú náladu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Simmondsia Chinensis Seed Oil, Santalum Album Oil, Farnesol1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz