/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Santal 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
929
ks
Bez DPH 768 Kč

Nobilis Tilia Santal 5 ml

Nobilis Tilia Santal je čistý éterický olej bez příměsí pocházející ze santalu z východní Indie a je charakteristický velice příjemnou vůní. Jeho exotické aroma obsahuje dřevité a balzamické tóny, které snadno prohloubí váš odpočinek a navodí pocit duševní rovnováhy.

Éterický olej významně působí na psychiku, je často využíván jako přírodní antidepresivum a pomáhá dlouhodobě zlepšit náladu. Můžete jej použít také při potížích s chronickou i akutní nespavostí, kdy celkově zklidňuje organismus a umocňuje relaxační potenciál spánku.

Santal také podporuje činnost oběhového systému, posiluje srdce a má vliv také na široké spektrum zánětů. Působí při revmatismu, infekcích močových cest a zlepšuje funknci střev. Je jednou z nejvýznamnšjších látek, jenž celkově stimuluje metabolismus.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz