/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Santal, ve fialovém skle 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia Santal, ve fialovém skle 5 ml

Nobilis Tilia Santal je čistý éterický olej z východoindického santalu s typickou kořeněnou vůní, jenž přinese do vašeho domova nádech exotiky. Balzamické tóny santalového dřeva působí silně zklidňujícími účinky a pomáhají prohloubit chvíle vaší relaxace.

Éterický olej ze santalu má velice příznivé účinky na psychiku. Pomáhá při depresích a dlouhodobě zlepšuje náladu. Přináší celkovou harmonii pro tělo i mysl a je skvělým pomocníkem také při poruchách spánku. Pro své lehce animální aroma je často považován za přírodní afrodiziakum.

Olej ze sntalu má stimulační efekt na imunitní systém a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Má dezinfekční a antiseptické účinky, díky čemuž brání množení škodlivých mikroorganismů. Pomáhá při onemocněních respiračního a močového traktu a je vhodný pro všechny typy pleti.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz