/    /    /    /  

Saloos Sauna mix 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
71
ks
Bez DPH 59 Kč

Saloos Sauna mix 10 ml

Saloos Sauna mix je pečlivě sestavená směs přírodních esenciálních olejů s vzájemně se podporujícími účinky. Je vhodná jak k provonění vaší domácnosti či pracoviště, tak především k saunování. Umocňuje příznivý efekt sauny na lidský organismus a přináší okamžité zklidnění.

Vůně této harmonicky vyvážené kompozice má silně relaxační účinek na tělo i mysl a pomáhá obnovit energetické zásoby vašeho těla. Podporuje vylučování škodlivých látek a urychluje detoxikaci. Tonizuje pokožku a optimalizuje tepelný metabolismus organismu.

Zklidňující lehce citrusové tóny meduňky mají revitalizační efekt a spolu s omamným badyánem prohlubují chvíle vašeho odpočinku. Osvěžující eukalyptus a sladký pomeranč jsou doplněny kořeněným hřebíčkem a vytvářejí dokonale harmonizující aroma.

Pro chvíle relaxace

Tato směs esenciálních olejů je jako stvořená pro chvíle, které si vyhradíte pro relaxaci a odpočinek. Je vhodná pro všechny, kdo trpí fyzickou či psychickou únavou a potřebují na chvíli "vypnout" a odplavit starosti všedního dne. Variace Sauna mix je sice určená přímo do sauny, ale můžete si ji vychutnat i při relaxaci doma. Díky svému aromaterapeutickému působení znásobuje účinek sauny na vaše tělo i mysl.

Revitalizace pro tělo i mysl

Směs esenciálních olejů má komplexní účinky, přináší skutečné uvolnění a pomáhá napjaté mysli zapomenout na stres. Mírně citrusové tóny meduňky podporují relaxaci a pomáhají vám obnovit potřebné síly. Meduňka zklidní rozbouřenou mysl a omamný badyán prohloubí odpočinek. Psychiku pak harmonizuje nasládlá vůně pomeranče spolu s jiskrným a osvěžujícím eukalyptem, jenž zároveň pročistí vaše dýchací cesty.

Přírodní éterické oleje

Jednotlivé vůně této saunovací vonné směsi jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které vás pohltí a přenese vás na klidné místo. Směs Sauna mix podporuje vylučování škodlivých látek z těla, urychluje metabolismus a posiluje detoxikaci pro zdraví těla i mysli.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Saloos Sauna mix 10 ml

Saloos Sauna mix je starostlivo zostavená zmes prírodných esenciálnych olejov s vzájomne sa podporujúcimi účinkami. Je vhodná ako na prevoňanie vašej domácnosti či pracoviska, tak predovšetkým k saunovaniu. Umocňuje priaznivý efekt sauny na ľudský organizmus a prináša okamžité upokojenie.

Vôňa tejto harmonicky vyváženej kompozície silne relaxačný účinok na telo i myseľ a pomáha obnoviť energetické zásoby vášho tela. Podporuje vylučovanie škodlivých látok a urýchľuje detoxikáciu. Tonizuje pokožku a optimalizuje tepelný metabolizmus organizmu.

Upokojujúce ľahko citrusové tóny medovky majú revitalizačný efekt a spolu s omamným badyánom prehlbujú chvíle vášho odpočinku. Osviežujúci eukalyptus a sladký pomaranč sú doplnené korenistým klinčekom a vytvárajú dokonale harmonizujúcu arómu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz