/    /    /    /  

Nobilis Tilia Sauna 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
144
ks
Bez DPH 119 Kč

Nobilis Tilia Sauna 10 ml

Nobilis Tilia Sauna je směs čistých éterických olejů vyráběná v lékopisné kvalitě. Tato variace éterických olejů je navržena tak, aby prohloubila váš zážitek ze saunování a umocnila vaši relaxaci. Směs sauna podporuje celkovou očistu organismu, podporuje vylučování odpadních látek a přináší vašemu tělu rovnováhu.

Tato vonná kompozice působí především na dýchací a vylučovací systém, optimalizuje jejich funkci a zvyšuje efekt saunování. Podporuje přirozenou detoxikaci a má vliv také na psychiku. 

Směs Sauna má účinky proti depresím, únavě a špatné náladě. Zmírňuje psychické i fyzické napětí a podporuje uvolněnou komunikaci.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs rostlinných éterických olejů
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz