/    /    /  

Sebeléčení, Meir Schneider 144 stran

Značka:
Množství: 144 stran
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Knihy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
180
ks
Bez DPH 164 Kč

Sebeléčení, Meir Schneider 144 stran

Kniha vypráví obdivuhodné příběhy nemocných lidí, kteří prochází léčebným procesem závažných chorob. Její autor Meir Schneider se narodil slepý, podstoupil řadu operací, které však nebyly schopné jeho slepotu vyléčit. Jediné, čeho operace dosáhly, bylo zlepšení vidění na tu úroveň, že dokázal rozlišit světlo a tmu.

Meir Schneider byl ovšem přesvědčen, že jeho slepota není trvalý stav. Pod vedením dvou učitelů vyvinul a praktikovat cvičení a techniky, které ve svém výsledku vedly k velkému zlepšení jeho vidění. Poznatky získané při léčbě sebe samého poté Meir využil při sestavení léčebných praktik pro mnohé "nevyléčitelně" nemocné.

Kniha Sebeléčení Meira Schneidera popisuje nejen příběh samotného autora, ale také dalších nemocných. Jejím cílem není popsat zázračné a neuvěřitelné příběhy uzdravení, ale spíše přiblížit léčebný a ozdravný proces pacientů, kteří trpí očními problémy, obrnou, roztroušenou sklerózou nebo poruchami páteře.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Sebeléčení, Meir Schneider 144 stran

Kniha rozpráva obdivuhodné príbehy chorých ľudí, ktorí prechádzajú liečebným procesom závažných chorôb. Jej autor Meir Schneider sa narodil slepý, podstúpil rad operácií, ktoré však neboli schopné jeho slepotu vyliečiť. Jediné, čoho operácie dosiahli, bolo zlepšenie videnia na tú úroveň, že dokázal rozlíšiť svetlo a tmu.

Meir Schneider bol však presvedčený, že jeho slepota nie je trvalý stav. Pod vedením dvoch učiteľov vyvinul a praktizoval cvičenia a techniky, ktoré vo výsledku viedli k veľkému zlepšeniu jeho videnia. Poznatky získané pri liečbe seba samého potom Meir využil pri zostavení liečebných praktík pre mnohých "nevyliečiteľne" chorých.
 
Kniha Samoliečenie Meira Schneidera opisuje nielen príbeh samotného autora, ale aj ďalších chorých. Jej cieľom nie je popísať zázračné a neuveriteľné príbehy uzdravenia, ale skôr priblížiť liečebný a ozdravný proces pacientov, ktorí trpia očnými problémami, obrnou, sklerózou multiplex alebo poruchami chrbtice.

* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti