/    /    /  

Sebeléčení, Meir Schneider 144 stran

Značka:
Množství: 144 stran
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Knihy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
180
ks
Bez DPH 164 Kč

Sebeléčení, Meir Schneider 144 stran

Kniha vypráví obdivuhodné příběhy nemocných lidí, kteří prochází léčebným procesem závažných chorob. Její autor Meir Schneider se narodil slepý, podstoupil řadu operací, které však nebyly schopné jeho slepotu vyléčit. Jediné, čeho operace dosáhly, bylo zlepšení vidění na tu úroveň, že dokázal rozlišit světlo a tmu.

Meir Schneider byl ovšem přesvědčen, že jeho slepota není trvalý stav. Pod vedením dvou učitelů vyvinul a praktikovat cvičení a techniky, které ve svém výsledku vedly k velkému zlepšení jeho vidění. Poznatky získané při léčbě sebe samého poté Meir využil při sestavení léčebných praktik pro mnohé "nevyléčitelně" nemocné.

Kniha Sebeléčení Meira Schneidera popisuje nejen příběh samotného autora, ale také dalších nemocných. Jejím cílem není popsat zázračné a neuvěřitelné příběhy uzdravení, ale spíše přiblížit léčebný a ozdravný proces pacientů, kteří trpí očními problémy, obrnou, roztroušenou sklerózou nebo poruchami páteře.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti