/    /    /    /    /  

Naturalis Šejkr

Značka:
Množství: 600 ml, plast
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Pomůcky pro přípravu zelených potravin
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
69
ks
Bez DPH 57 Kč

Naturalis Šejkr

Šejkr Naturalis o objemu 600 ml je praktickým doplňkem pro všechny milovníky nápojů ze zelených superpotravin. Je vyrobený z pevného plastu a dá se pohodlně rozebrat a omýt v teplé vodě. Díky pevnému víčku si můžete vychutnat svůj oblíbený drink nejen doma, ale i práci, škole či při sportování.

V šejkru si rychle a šetrně připravíte výživný nápoj z mladého ječmene, maca prášku i mletých sladkovodních řas. Stačí do něj nalít vybranou tekutinu a přisypat do ní požadované množství zeleného prášku. Prášek se s tekutinou krásně spojí ve zdravý nápoj a jako bonus se vytvoří jemná pěna na povrchu. Uvnitř šejkru je navíc praktické sítko, které zajisté dokonalé promíchání jemného prášku v tekutině tak, aby v ní nezůstaly hrudky.

Použití: Do šejkru nasypte požadované množství prášku ze zelených potravin, dolijte dle chuti tekutinou, dobře uzavřete a několikrát protřepejte, aby se ingredience dokonale spojily.

Naturalis Šejkr

Šejker Naturalis s objemom 600 ml je praktickým doplnkom pre všetkých milovníkov nápojov zo zelených superpotravín. Je vyrobený z pevného plastu a dá sa pohodlne rozobrať a umyť v teplej vode. Vďaka pevnému viečku si môžete vychutnať svoj obľúbený drink nielen doma, ale aj v práci, škole či pri športovaní.

V šejkri si rýchlo a šetrne pripravíte výživný nápoj z mladého jačmeňa, maca prášku aj mletých sladkovodných rias. Stačí do neho naliať vybranú tekutinu a prisypať do nej požadované množstvo zeleného prášku. Prášok sa s tekutinou krásne spojí v zdravý nápoj a ako bonus sa vytvorí jemná pena na povrchu. Vnútri šejkra je navyše praktické sitko, ktoré zabezpečí dokonalé premiešanie jemného prášku v tekutine tak, aby v nej nezostali hrudky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Plast
i
i

konzistence: pevná

Výrobce

Gloobe corp. s.r.o.
Zelená 487
252 62 Horoměřice
Česká republika