/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Sérum bioaktivní obnovující, anti-age de luxe 15 ml

Značka:
Množství: 15 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 50 ml / 899 Kč
Kategorie: Pleťová séra
Produktová řada: Nobilis Anti Age de Luxe
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
509
ks
Bez DPH 421 Kč

Nobilis Tilia Sérum bioaktivní obnovující, anti-age de luxe 15 ml

Obnovující bioaktivní sérum Nobilis Tilia je bohaté na množství regeneračních a pečujících látek, které pokožku aktivně posilují, vyhlazují a dodávají jí zdravý pěstěný vzhled. Sérum je vhodné nejenom pro zralou pleť, ale také pro všechny, kdo chtějí mít jemnou vypnutou pokožku bez známek stárnutí. Obsažené rostlinné látky příznivě ovlivňují metabolismus pokožky a podporují její přirozené regenerační procesy.

Základ obnovujícího séra tvoří rostlinný skvalen, který aktivně obnovuje přirozenou ochrannou vrstvu pleti. Navíc působí jako významný antioxidant, pokožku chrání před působením nepříznivých vnějších vlivů a tím pádem i před známkami předčasného stárnutí. Skvalen v kombinaci se šípkovým olejem pokožku skvěle regeneruje, vyživuje do hloubky a díky vysokému podílu antioxidantů zároveň chrání před ztrátou elasticity.

Tyto účinné látky v kombinaci s olejem z růží, pelargonie, citronové trávy a také makadamovým olejem pokožku regenerují, posilují a podporují její přirozenou vitalitu. Pleti se tak dostává bohaté hydratace i potřebných živin, rychleji a lépe se hojí a je odolnější vůči poškození i ztrátě elasticity. Sérum je výborným pomocníkem pro všechny typy pleti, které potřebují dodat dávku hydratace a zdravý vzhled.

Použití: Pár kapek séra aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete. Sérum můžete používat samostatně či pod oblíbený pleťový krém.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte sérum v kombinaci s ostatními bioaktivními anti-age Nobilis Tillia produkty.

Nobilis Tilia Sérum bioaktivní obnovující, anti-age de luxe 15 ml

Obnovujúce bioaktívne sérum Nobilis Tilia je bohaté na množstvo regeneračných a ošetrujúcich látok, ktoré pokožku aktívne posilňujú, vyhladzujú a dodávajú jej zdravý pestovaný vzhľad. Sérum je vhodné nielen na zrelú pleť, ale takisto pre všetkých, kto chcú mať jemnú vypnutú pokožku bez známok starnutia. Obsiahnuté rastlinné látky priaznivo ovplyvňujú metabolizmus pokožky a podporujú jej prirodzené regeneračné procesy.

Základ obnovujúceho séra tvorí rastlinný skvalén, ktorý aktívne obnovuje prirodzenú ochrannú vrstvu pleti. Navyše pôsobí ako významný antioxidant, pokožku chráni pred pôsobením nepriaznivých vonkajších vplyvov a tým aj pred známkami predčasného starnutia. Skvalén v kombinácii so šípkovým olejom pokožku vynikajúco regeneruje, vyživuje do hĺbky a vďaka vysokému podielu antioxidantov zároveň chráni pred stratou elasticity.

Tieto účinné látky v kombinácii s olejom z ruží, pelargónia, citrónovej trávy a tiež makadamiovým olejom pokožku regenerujú, posilňujú a podporujú jej prirodzenú vitalitu. Pleti sa tak dostáva bohatá hydratácia a potrebné živiny, rýchlejšie a lepšie sa hojí a je odolnejšia voči poškodeniu aj strate elasticity. Sérum je výborným pomocníkom na všetky typy pleti, ktoré potrebujú dodať dávku hydratácie a zdravý vzhľad.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Rosa Rubiginosa Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Cymbopogon Martini Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Oley Alcohol, Dioscorea Villosa Root Extract, Glycine Soja Sterols, Panthenyl Triacetate, Ethyl Linoleate, Oleyl Alcohol, Tocopherol, Geraniol1), Citronellol1), Linalool1), Eugenol1), Citral1), Limonene1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Nobilis Anti Age de Luxe
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age, suchá pleť

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz