/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Sérum geranium 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Pleťová séra
Produktová řada: Nobilis Biofáze
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
4,7/5 3 hlasy
Cena
204
ks
Bez DPH 169 Kč

Nobilis Tilia Sérum geranium 20 ml

Sérum geránium Nobilis Tilia aktivně podporuje metabolismus pokožky. Zlepšuje prokrvení, pleť prohřívá  a aktivně tak napomáhá její regeneraci. Díky lepšímu prokrvení se do pokožky snadněji vstřebávají živiny, pleť získává zdravou barvu i elasticitu. Geranium je tak základním startovacím sérem biofáze, připravuje pokožku na aplikaci dalších sér.

Sérum spojuje výtažky z geránia v kombinaci s oleji z yzopu, bazalky a kakostu. Všechny tyto látky mají výborné antioxidační schopnosti, pokožku regenerují a podporují její přirozený metabolismus. Sérum zároveň podporuje zdravé prokrvení pleti a napomáhá snadnějšímu vstřebávání živin.

Geránium je vhodné jako první startovní sérum pro všechny typy pleti. Zlepší prokrvení pokožky a ta je pak skvěle připravena na aplikaci dalších 2– 3 sér dle vaší volby. Živiny se snadněji vstřebají do hlubších vrstev pleti, pokožka je aktivně regenerována a získává zdravý pěstěný vzhled.

Použití: Pár kapek séra aplikujte večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete. Sérum můžete používat samostatně či v kombinaci s ostatními séry Biofáze podle typu a stavu vaší pleti.

Tip: Pokud používáte více sér, udržujte mezi jednotlivými aplikacemi 10 minut pauzu, aby měly účinné látky dostatek času proniknout do pokožky.

Nobilis Tilia Sérum geranium 20 ml

Sérum geránium Nobilis Tilia aktívne podporuje metabolizmus pokožky. Zlepšuje prekrvenie, pleť prehrieva a aktívne tak pomáha jej regenerácii. Vďaka lepšiemu prekrveniu sa do pokožky ľahšie vstrebávajú živiny, pleť získava zdravú farbu a aj elasticitu. Geránium je tak základným štartovacím sérom biofázy, pripravuje pokožku na aplikáciu ďalších sér.

Sérum spája výťažky z geránia v a kombinácii s olejmi z yzopu, bazalky a pakostu. Všetky tieto látky majú výborné antioxidačné schopnosti, pokožku regenerujú a podporujú jej prirodzený metabolizmus. Sérum zároveň podporuje zdravé prekrvenie pleti a napomáha pri ľahšom vstrebávaní živín.

Geránium je vhodné ako prvé štartovacie sérum na všetky typy pleti. Zlepší prekrvenie pokožky a tá je potom výborne pripravená na aplikáciu ďalších dvoch - troch sér podľa vašej voľby. Živiny sa ľahšie vstrebajú do hlbších vrstiev pleti, pokožka je aktívne regenerovaná a získava zdravý pestovaný vzhľad.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

fibromy | 16.8.2016 11:45:55 | Novotny

Dobrý den, prosím existuje tinktura na odstreneni fibromů ? Dekuji

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Sodium Lactate, Squalane, Hyssopus Officinalis Oil, Occimum Basilicum Oil, Glyceryl Caprylate, Pelargonium Graveolens Oil, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Polyglyceryl-5 Oleate, Sodium Lauroyl Lactylate, Xantan Gum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Citronellol1), Eugenol1), Geraniol1), Limonene1), Linalool1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Nobilis Biofáze
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz