/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Sérum hyaluronové 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Další velikosti: 50 ml / 394 Kč
Kategorie: Pleťová séra
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
4,6/5 5 hlasů
Cena
299
ks
Bez DPH 247 Kč

Nobilis Tilia Sérum hyaluronové 20 ml

Regenerační hyaluronové pleťové sérum Nobilis Tilia aktivně regeneruje všechny typy pleti a současně jim dodává tolik potřebnou hydrataci. Vodné sérum nejen že obsahuje množství kyseliny hyaluronové, ale také extrakty z přesličky rolní. Tyto dvě látky o pleť pečují, zjemňují ji, napomáhají regeneraci a tonizují ji.

Kyselina hyaluronová má blahodárné účinky nejen na náročnou zralou pleť, ale i pokožku problematickou a mastnou. Kyselina pleť hloubkově hydratuje, napomáhá rychlému hojení a regeneraci, také eliminuje viditelnost drobných jizviček i skvrnek, například po akné. Kyselina v kombinaci s extrakty z přesličky a glycerinem pleť vyhlazuje, zjemňuje a dodává jí zdravý pěstěný vzhled. Pokožka je současně ochráněna před dehydratací, nepříznivými vnějšími vlivy a tím pádem i před známkami předčasného stárnutí.

Vysoce koncentrované složení

Hyaluronové pleťové sérum Nobilis Tilia je produktem pro intenzivní péči o pleť, který pokožku vašeho obličeje, dekoltu a krku zcela promění. Sérum je velice vhodným pomocníkem pro denní i večerní péči o pleť a skvěle doplní váš denní či noční krém. Jeho složení je opravdu koncentrované, takže na jedno použití stačí menší množství, a má vysoký obsah účinných látek.

Proti známkám stárnutí

Sérum Nobilis Tilia obsahuje kvalitní přírodní ingredience, které o pokožku pečují do hloubky a podporuje činnost přirozených regeneračních procesů. Jeho hlavní složkou je kyselina hyaluronová, jež má neobyčejnou schopnost vázat molekuly vody v pleti a tím i udržovat její hydrataci po celý den či noc. Kyselina hyaluronová tak pleť dlouhodobě zvláčňuje.

Obnova a regenerace

Kyselina hyaluronová zároveň stimuluje regeneraci v hlubokých vrstvách pokožky a urychluje obnovu kožních buněk. Díky tomu také podporuje hojení pokožky a pomáhá při výskytu drobných ranek či jizviček. Je také skvělým pomocníkem, jenž dokáže takřka vyzmizíkovat stopy po akné. Sérum je vhodné na všechny typy pokožky, a to včetně matné či aknózní.

Hedvábně jemná pokožka

Sérum má lehkou vodovou konzistenci, která pleť nezatěžuje a nezpůsobuje její zmaštění. Velice rychle se vstřebává a umožňuje ihned pokračovat v další pleťové péči. Zároveň neucpává póry a je nekomedogenní. Obsažený glycerin vyhlazuje povrch pleti a dodává jí svěží vzhled. Extrakt z přesličky podporuje zdravý vzhled pokožky.

Použití: Malé množství séra aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje. Používejte samostatně či v kombinaci s oblíbeným pleťovým krémem či olejem.

Tip: Sérum můžete použít také lokálně k léčbě jizviček a skvrn po akné.

Nobilis Tilia Sérum hyaluronové 20 ml

Regeneračné hyaluronové pleťové sérum Nobilis Tilia aktívne regeneruje všetky typy pleti a súčasne im dodáva tak veľmi potrebnú hydratáciu. Vodné sérum nielenže obsahuje množstvo kyseliny hyalurónovej, ale aj extrakty z prasličky roľnej. Tieto dve látky pleť ošetrujú, zjemňujú ju, pomáhajú regenerácii a tonizujú ju.

Kyselina hyaluronová má blahodarné účinky nielen na náročnú zrelú pleť, ale aj pokožku problematickú a mastnú. Kyselina pleť hĺbkovo hydratuje, napomáha pri rýchlom hojení a regenerácii, taktiež eliminuje viditeľnosť drobných jazvičiek a škvrniek, napríklad po akné. Kyselina v kombinácii s extraktmi z prasličky a glycerínom pleť vyhladzuje, zjemňuje a dodáva jej zdravý pestovaný vzhľad. Pokožka je zároveň ochránená pred dehydratáciou, nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a tým aj pred známkami predčasného starnutia.

Vysokokoncentrované zloženie

Hyaluronové pleťové sérum Nobilis Tilia je produktom pre intenzívnu starostlivosť o pleť, ktorý pokožku vašej tváre, dekoltu a krku celkom premení. Sérum je veľmi vhodným pomocníkom pre dennú a večernú starostlivosť o pleť a vynikajúco doplní váš denný či nočný krém. Jeho zloženie je skutočne koncentrované, takže na jedno použitie stačí menšie množstvo a má vysoký obsah účinných látok.

Proti známkam starnutia

Sérum Nobilis Tilia obsahuje kvalitné prírodné ingrediencie, ktoré pokožku ošetrujú do hĺbky a podporujú činnosť prirodzených regeneračných procesov. Jeho hlavnou zložkou je kyselina hyaluronová, ktorá má neobyčajnú schopnosť viazať molekuly vody v pleti a tým aj udržiavať jej hydratáciu po celý deň či noc. Kyselina hyaluronová tak pleť dlhodobo zvláčňuje.

Obnova a regenerácia

Kyselina hyaluronová zároveň stimuluje regeneráciu v hlbokých vrstvách pokožky a urýchľuje obnovu kožných buniek. Vďaka tomu tiež podporuje hojenie pokožky a pomáha pri výskyte drobných raniek či jazvičiek. Je takisto výborným pomocníkom, ktorý dokáže takpovediac vymazať stopy po akné. Sérum je vhodné na všetky typy pokožky, a to vrátane matnej či aknóznej.

Hodvábne jemná pokožka

Sérum má ľahkú vodovú konzistenciu, ktorá pleť nezaťažuje a nespôsobuje jej zamastenie. Veľmi rýchlo sa vstrebáva a umožňuje ihneď pokračovať v ďalšej pleťovej starostlivosť. Zároveň neupcháva póry a obsiahnutý glycerín vyhladzuje povrch pleti a dodáva jej svieži vzhľad. Extrakt z prasličky podporuje zdravý vzhľad pokožky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Účinné na dehydratovanou pleť | 25.5.2016 16:30:51 | Lucie

Sérum jsem si jednak pořídila na zmírnění jizev a začervenání po akné, což se zatím asi po 3 týdnech používání neprojevilo. Využívám ho ale také na hydrataci dehydrované pleti, což jsem pozorovala takřka od počátku - kůže už není jakoby svraštilá - hlavně pod očima. Po nanesení vždy 10 minut vyčkám a pak nanáším svůj běžný krém, protože jen s použitím séra bych paradoxně měla pocit lehkého stažení a nedostatečné vláčnosti. Cena je vyšší a docela rychle se spotřebovává, ale určitě stojí za vyzkoušení.

Hyaluronové sérum | 30.8.2014 11:03:11 | Marchie

Sérum od Nobilisu je fajn, ač nakonec plní trochu jinou funkci, než jsem očekávala. Kupovala jsem ho s tím, že by mi mohlo pomoci s šupinkami kolem nosu a sem tam na tvářích, které mám i přes jinak mastnou T-zónu. Tak s tím si úplně neporadil, ač je po něm pleť krásně hydratovaná, zářivá, taková spokojená.:) Ale šupinky jsou tam pořád. Zato ale urychluje hojení pupínků, a to opravdu výrazně. Dřív se mi téměř vždy vymáčknutý pupínek znovu zanítil, od doby, co používám Nobilis, se mi to nestává. Takže jsem nakonec spokojená, i když bych chtěla zkusit ještě jiné sérum, které by možná zatočilo s těmi mými šupinami.:)

Sérum | 13.6.2016 09:24:12 | Jana

Já mám pleť smíšenou a sedí popis níže, že pomáhá i na pupínky - mám pusu jak dětskou prdýlku :-) Hydratuje, hned se vstřebává, pecka :-)

Hylauronové sérum | 28.2.2016 07:27:37 | Andrea

Sérum příliš nesplnilo mé očekávání, po aplikaci na vyčištěnou pleť pociťuji pnutí a spíše pocit vysušení než hydratace, na tvářích skutečně vysušuje a vytvořily se mi velké suché červené mapy - nejspíš mám nějakou alergickou reakci, nebo citlivost na tyto složky, na mastnější oblasti čelo, nos, brada je sérum naopak vhodné a spíše zatahuje póry, což je fajn.

Super | 7.3.2016 21:26:23 | Heluš

Neuvěřitelná záležitost, vynikající výrobek, pleť je po použití vypnutá, jemná, vláčná, svěží, jako po použití BB krému.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Equisetum Arvense Extract, Glycerin, Potassium Sorbate, Phenethyl Alcohol
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz