/    /    /    /    /  

Delibutus Sérum proti blechám a klíšťatům, Canis 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Antiparazitika pro zvířata
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
350
ks
Bez DPH 289 Kč

Delibutus Sérum proti blechám a klíšťatům, Canis 10 ml

Sérum proti blechám a klíšťatům Delibutus Canis přirozenou cestou chrání čtyřnohé kamarády před otravnými parazity. Díky vysokému obsahu antiseptických esenciálních olejů sérum spolehlivě odpuzuje hmyz i klíšťata a zároveň je velice dobře snášeno i tou nejcitlivější pokožkou.

Sérum v sobě spojuje jojobový olej, který spolehlivě pronikne do pokožky, s esenciálními oleji z tea tree, levandule a rozmarýnu. Ty působí lehce antisepticky a antibakteriálně a současně svou výraznou vůní i účinky odpuzují nejrůznější parazity, jako jsou blechy, vši, roztoči, štěnice, ale i klíšťata a komáři. Díky přírodnímu složení bez přidaných chemických látek je sérum bezpečné, zbytečně nedráždí pokožku zvířete ani vaši kůži. Navíc, nemusíte se obávat nepříjemností, pokud zvíře sérum olízne.

Použití: První týden aplikujte 1x denně po 1 kapce séra na ušní boltce, mezi lopatky a ke kořeni ocasu. Po zbytek sezóny aplikaci opakujte 1-2x týdně.

Tip: Balení vydrží při správném použití na celou sezónu.

Delibutus Sérum proti blechám a klíšťatům, Canis 10 ml

Sérum proti blchám a kliešťom Delibutus Canis prirodzenou cestou chráni štvornohých kamarátov pred otravnými parazitmi. Vďaka vysokému obsahu antiseptických esenciálnych olejov sérum spoľahlivo odpudzuje hmyz aj kliešte a zároveň je veľmi dobre znášané aj tou najcitlivejšou pokožkou.

Sérum v sebe spája jojobový olej, ktorý spoľahlivo prenikne do pokožky, s esenciálnymi olejmi z tea tree, levandule a rozmarínu. Tie pôsobia ľahko antisepticky a antibakteriálne a súčasne svojou výraznou vôňou aj účinkom odpudzujú najrôznejšie parazity, ako sú blchy, vši, roztoče, ploštice, ale aj kliešte a komáre. Vďaka prírodnému zloženiu bez pridaných chemických látok je sérum bezpečné, zbytočne nedráždi pokožku zvieraťa ani vašu kožu. Navyše, nemusíte sa obávať nepríjemností, ak zviera sérum oblizne.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Canis sérum proti blechám | 26.9.2015 12:52:26 | Tereza

Tento přípravek jsme zkoušeli přes léto na našem psovi, sice příjemně voní, ale vůbec nefunguje. Klíšťata se na něj lepila stále. Nedoporučuji.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Simmondsia Chinensis Seed Oil, Malaleuca Alternifolia Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Rosmarinus Officinalis Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
zvířata: kočky, psi

Výrobce

Tomáš Mašín - Delibutus.cz
Tizianova 2
400 03 Ústí nad Labem
Česká republika
tel: +420774336252
http://www.delibutus.cz/