/    /    /    /    /    /  

Faran Set minerálních dekorativních barev, True Colors Fire 13,5 ml

Značka:
Množství: 13,5 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dárkové sady kosmetiky, Sypké oční stíny, Sypké tvářenky
Produktová řada: Faran Beauty Line
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1299
ks
Bez DPH 1074 Kč

Faran Set minerálních dekorativních barev, True Colors Fire 13,5 ml

Sada minerálních líčidel Faran True Colours Fire obsahuje kombinaci multifunkčních minerálních prášků v hřejivých odstínech ohně. Jsou vhodné pro denní i večerní líčení, perfektně drží a neslévají se a nezalézají do vrásek. Na pokožce vypadají naprosto přirozeně, netvoří umělou jednolitou masku. Jednotlivé minerální prášky lze mezi sebou libovolně míchat a vytvořit tak jedinečný odstín.

Šetrné složení nedráždí ani tu nejcitlivější pleť a citlivé oči. Navíc díky obsaženým minerálům mají líčidla přirozený ochranný faktor. Minerály nezanášejí póry a nezpůsobují tak akné, naopak pomáhají zlepšovat jeho stav díky své antibakteriální funkci.

Minerální stíny mají skvělou pigmentaci a vynikající výdrž. Dokonale přilnou k pokožce a výborně tak drží po celý den. Zároveň však nezatěžují pleť zbytečným obsahem chemikálií, protože jsou tvořeny pouze minerálními pigmenty a slídou. Dokonce jsou přirozeně voděodolné. Lze je však velice snadno odlíčit. Samotná voda stav vašeho líčení nepoškodí, ale jde velmi snadno smýt jemným třením za pomoci vody nebo vašeho oblíbeného odličovacího přípravku.

Sada obsahuje:

Mineral Eyeshadow Pink Dreams

Mineral Bronzer Brick Red

Mineral Blush Bronze Frost

Mineral Eyeshadow Cherry Lady

Použití: Malé množství minerálního prášku naberte na štětec a za jeho pomoci aplikujte na vybrané místo. Prášek můžete aplikovat jak na sucho, tak pro zintenzivnění barvy i na mokro.

Tip: Minerální prášek smíchejte s gelem na vlasy a aplikujte na prameny vlasů pro extravagantní vzhled. Naneste na nehty, poté fixujte průhledným lakem na nehty, nebo smíchejte s přímo s lakem na nehty a vytvořte si tak svůj originální lak. Smíchejte minerální prášek s bezbarvým leskem na rty nebo s balzámem na rty v kelímku pro vytvoření barevného lesku na rty.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

barva: bronzová, červená, fialová, hnědá, růžová
barva - třpyt: matná
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Faran Beauty Line

Výrobce

Nature Scent, Ltd.
Har-Ardon 12
80600 Mizpe Ramon
Izrael
www.faran-cosmetics.com