/    /    /    /    /  

BodhiSpa Set tuhých mýdel 6 x 25 g

Značka:
Množství: 6 x 25 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 4 x 40 g / 298 Kč
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla, Dárky pro ženy, Dárky pro babičky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
298
ks
Bez DPH 246 Kč

BodhiSpa Set tuhých mýdel 6 x 25 g

Set tuhých mýdel BodhiSpa je složený ze šesti ručně vyrobených mýdel obsahujících vzácné esenciální oleje a bylinné extrakty. Jejich základem jsou čisté rostlinné oleje glycerin, které pokožku regenerují a pomáhají udržet její hebkost a pružnost. Díky přírodním esencím mají jemnou vůni, která působí blahodárně na tělo i psychiku.

Základ mýdel tvoří šetrné mycí tenzidy, které pokožku zbavují nečistot, aniž by ji vysušovaly. Obsažený olivový olej bohatý na vitaminy, minerály a nenasycené mastné kyseliny spolu s glycerinem a tokoferolem regeneruje a promašťuje i tu nejsušší pleť. Mýdla jsou obohacena o výtažek z rýže seté, který má antioxidační vlastnosti a pomáhá pokožku zjemňovat a vyživovat.

Mýdlo citrónová tráva má svěží vůni a antiseptické účinky, a pomáhá tak čistit a stahovat mastnou pleť s rozšířenými póry. Mýdlo tea tree je vhodné pro všechny typy pleti a má antibakteriální účinky. Černá rýže má antioxidační vlastnosti a pomáhá pokožku zjemňovat a vyživovat. Červená jasmínová rýže působí jako šetrný peeling, odstraňuje z pokožky odumřelé buňky a škodlivé toxiny. Levandulové mýdlo regeneruje, zjemňuje a vyživuje i tu nejsušší pleť. Mýdlo s mořskou řasou obsahuje drobné peelingové částečky, které odstraňují odumřelé kožní buňky a pomáhají pokožce zlepšovat její pružnost.

Použití: Mýdlo napěňte s dostatečným množstvím vody v dlaních. Naneste na pokožku krouživými pohyby a opláchněte čistou vodou.

BodhiSpa Set tuhých mýdel 6 x 25 g

Set tuhých mydiel BodhiSpa je zložený zo šiestich ručne vyrobených mydiel obsahujúcich vzácne esenciálne oleje a bylinné extrakty. Ich základom sú čisté rastlinné oleje a glycerín, ktoré pokožku regenerujú a pomáhajú udržať jej hebkosť a pružnosť. Vďaka prírodným esenciám majú jemnú vôňu, ktorá pôsobí blahodarne na telo i psychiku.

Základ mydiel tvoria šetrné mycie tenzidy, ktoré pokožku zbavujú nečistôt bez toho, aby ju vysúšali. Obsiahnutý olivový olej bohatý na vitamíny, minerály a nenasýtené mastné kyseliny spolu s glycerínom a tokoferolom regeneruje a premasťuje aj tú najsuchšiu pleť. Mydlá sú obohatené o výťažok z ryže siatej, ktorý má antioxidačné vlastnosti a pomáha pokožku zjemňovať a vyživovať.

Mydlo citrónová tráva má sviežu vôňu a antiseptické účinky, a pomáha tak čistiť a sťahovať mastnú pleť s rozšírenými pórmi. Mydlo tea tree je vhodné pre všetky typy pleti a má antibakteriálne účinky. Čierna ryža antioxidačné vlastnosti a pomáha pokožku zjemňovať a vyživovať. Červená jazmínová ryža pôsobí ako šetrný peeling, odstraňuje z pokožky odumreté bunky a škodlivé toxíny. Levanduľové mydlo regeneruje, zjemňuje a vyživuje aj tú najsuchšiu pleť. Mydlo s morskou riasou obsahuje drobné peelingové čiastočky, ktoré odstraňujú odumreté kožné bunky a pomáhajú pokožke zlepšovať jej pružnosť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Lemongrass: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Aqua (Water), Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Elaeis Guineensis Kernel Oil, Oryza Sativa Bran Oil, Sodium Hydroxide, Cymbopogon Citratus (Lemongrass) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Cymbopogon Citratus, Tocopheryl Acetate Red Jasmine Rice: Elaeis Guineensis Oil, Aqua (Water), Cocos Nucifera Oil, Elaeis Guineensis Kernel Oil, Oryza Sativa Bran Oil, Sodium Hydroxide, Fragrance, Red Oryza Sativa, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, CI 77491 Green Seaweed: Elaeis Guineensis Oil, Aqua (Water), Cocos Nucifera Oil, Elaeis Guineensis Kernel Oil, Oryza Sativa Bran Oil, Sodium Hydroxide, Mentha Piperita Oil, Fucus Vesiculosis (Seaweed), Tocopheryl Acetate, CI 77288 Tea tree: Elaeis Guineensis Oil, Aqua (Water), Cocos Nucifera Oil, Elaeis Guineensis Kernel Oil, Oryza Sativa Bran Oil, Sodium Hydroxide, Melaleuca Alternifolia Oil, Eucalyptus Essential Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Tocopheryl Acetate Black Rice: Elaeis Guineensis Oil, Aqua (Water), Cocos Nucifera Oil, Elaeis Guineensis Kernel Oil, Oryza Sativa Bran Oil, Sodium Hydroxide, Fragrance, Black Oryza Sativa, Olea Europaea (Olive) Oil, Tocopheryl Acetate, Charcoal Lavender: Elaeis Guineensis Oil, Aqua (Water), Cocos Nucifera Oil, Elaeis Guineensis Kernel Oil, Oryza Sativa Bran Oil, Sodium Hydroxide, Lavandula Angustifolia Oil, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Lavandula Angustifolia Flower, Tocopheryl Acetate, CI 77007
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový, plastový

Výrobce

Bodhi Herbal SPA Cosmetics
Bangkok
Thajsko
http://www.bodhicosmetics.com