/    /    /    /    /    /  

Auroville Sezamový olej bio 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Kategorie: Sezamový olej
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Auroville Sezamový olej bio 250 ml

Sezamový olej Auroville je vhodný pro péči o pleť, pokožku celého těla i jako doplněk stravy. Regeneruje a hydratuje suchou namáhanou pokožku, čistí póry a pečuje i o citlivou dětskou pleť. Pomáhá při revmatismu. Díky vysokému podílu vitaminu B a minerálů je skvělý také pro použití v kuchyni. Je vhodný na vaření i smažení.

Sezamový olej je vynikající regenerační prostředek. Při masáži pokožky otevírá póry, čistí je a váže na sebe toxiny i těžké kovy a zabraňuje tak předčasnému stárnutí pokožky. Předchází i ucpávání pórů a přispívá ke zdravé pleti. Často bývá součástí směsí pro péči o dětskou pleť. Je vhodný při revmatických potížích. Podporuje prokrvení, neměl by se používat při neurodermatitidě a zánětlivých procesech kůže.

Sezamový olej obsahuje vysoký podíl železa, vitaminu B, fosforu a hořčíku. Je velmi vhodný jako doplněk stravy při chudokrevnosti, osteoporóze nebo při ženských potížích. Snižuje hladinu cholesterolu a působí antidepresivně. Sezamový olej je vhodný i na vaření nebo krátké smažení, snáší dobře i vyšší teploty. Můžete jej využít také ve studené kuchyni k dochucení salátů a jiných pokrmů.

Použití: Vmasírujte do pokožky. Olej můžete použít i při vaření nebo dochucení pokrmů.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sesamum Indicum Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

New Creation Field
International Township
605101 Auroville
Indie
www.bon-auroville.com