/    /    /    /    /    /  

Saloos Sezamový olej, bio 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 125 ml / 131 Kč
Kategorie: Sezamový olej
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
88
ks
Bez DPH 77 Kč

Saloos Sezamový olej, bio 50 ml

Sezamový olej od Saloos je vhodný pro péči o pleť a pokožku celého těla. Regeneruje a hydratuje suchou namáhanou pokožku, čistí póry a pečuje i o citlivou dětskou pleť. Pomáhá při revmatismu a bolestech kloubů.

Sezamový olej je vynikající regenerační prostředek. Při masáži pokožky otevírá póry, čistí je a váže na sebe toxiny a těžké kovy, zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky. Předchází i ucpávání pórů a přispívá ke krásné pleti. Často bývá součástí směsí pro péči o dětskou pleť. Je vhodný při revmatických potížích. Podporuje prokrvení, neměl by se používat při neurodermitidě a zánětlivých procesech kůže.

Rozlučte se se suchou pokožkou

Sezamový olej Saloos je vhodný pro péči o pokožku celého těla, včetně obličeje. Ocení jej zejména pokožka náchylná k vysušení, které dodává dostatečnou výživu, aniž by ji zatěžoval či ucpával póry. Univerzální olej ušetří potřebné místo ve vaší koupelně a je skvělý na cestování. Je zcela bez parfemace, můžete jej míchat s jinými rostlinnými oleji podle aktuálních potřeb pleti. 

Intenzivní regenerace

Sezamový olej jako by byl stvořen pro suchou a namáhanou pokožku. Má silné vyživující účinky a působí jako blahodárný balzám při nepříjemném pnutí či svědění pokožky. Chrání pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy a bude se vám hodit jak u moře, tak na horách. Navrací pokožce její přirozenou pružnost a vláčnost a brání jejímu dalšímu vysušování.

Nejen pro vnější užití

Pravidelná masáž pokožky se sezamovým olejem pomáhá s otevíráním kožních pórů, díky čemuž dochází k lepšímu vyplavování škodlivin, uvolnění veškerých nečistot a pročištění kůže. Pomáhá při revmatizmu, bolestech pohybového aparátu, stimuluje prokrvení, regeneruje a podporuje hojení. Je ovšem díky své lahodné chuti vhodný také do kuchyně, a to i ke smažení. 

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou navlhčenou pokožku a lehce rozetřete.

Skladování: Záruční doba 9 měsíců. Skladujte v chladu.

Saloos Sezamový olej, bio 50 ml

Sezamový olej od Saloos je vhodný na starostlivosť o pleť, pokožku celého tela aj ako doplnok stravy. Regeneruje a hydratuje suchú namáhanú pokožku, čistí póry a dokáže sa postarať aj o citlivú detskú pleť. Pomáha pri reumatizme. Vďaka vysokému podielu vitamínu B a minerálov je vynikajúci tiež na použitie v kuchyni. Je vhodný na varenie aj vyprážanie.

Sezamový olej je vynikajúci regeneračný prostriedok. Pri masáži pokožky otvára póry, čistí ich a viaže na seba toxíny a ťažké kovy, zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky. Predchádza aj upchávaniu pórov a prispieva ku krásnej pleti. Často býva súčasťou zmesí na starostlivosť o detskú pleť. Je vhodný pri reumatických ťažkostiach. Podporuje prekrvenie, nemal by sa používať pri neurodermitíde a zápalových procesoch kože.

Sezamový olej obsahuje vysoký podiel železa, vitamínu B, fosforu a horčíka. Je veľmi vhodný ako doplnok stravy pri chudokrvnosti, osteoporóze alebo pri ženských problémoch. Znižuje hladinu cholesterolu a pôsobí antidepresívne. Sezamový olej je vhodný aj na varenie alebo krátke smaženie. Znáša dobre aj vyššie teploty. Alebo ho môžete využiť v studenej kuchyni na dochutenie šalátov a iných hotových pokrmov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: 100% bio sezamový olej lisovaný za studena
INCI: Sesamum Indicum Seed Oil1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz