/    /    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Sezamový olej, bio, ve fialovém skle 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Sezamový olej
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
169
ks
Bez DPH 147 Kč

Nobilis Tilia Sezamový olej, bio, ve fialovém skle 100 ml

Bio sezamový olej Nobilis Tilia skvěle hydratuje pokožku, chrání ji před známkami předčasného stárnutí a dodává jí potřebné živiny. Stejně tak pečuje i o celý organismus, posiluje jej vůči nepříznivým vnějším vlivům i negativním účinkům stresu. Olej je bohatý na množství živin a vitaminů, posiluje imunitní systém, udržuje tělo zdravé a vitální.

Olej má skvělé protizánětlivé účinky díky vysokému podílu kyseliny linolové. Ta pokožku aktivně regeneruje, hojí a chrání ji před rozšířením zánětu. Je tak skvělým pomocníkem pro léčbu ekzémů, podrážděné pokožky, ale i pleti trpící na akné a jiné nedokonalosti. Olej má lehkou texturu, která snadno pronikne hluboko do pokožky, kde vyživuje a pečuje, ale zároveň pleť zbytečně neucpává a nezatěžuje.

Za studena lisovaný sezamový olej obsahuje množství nenasycených mastných kyselin, polynasycených mastných tuků a také kyselinu linolovou. Díky tomuto bohatému složení aktivně napomáhá regeneraci celého organismu, při pravidelném užívání stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi, přispívá k celkovému zdraví a také posiluje imunitu.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje i celého těla a lehce rozetřete.

Dávkování: 1 čajovou lžičku oleje užívejte 1- 2 x denně 30 minut před jídlem po dobu alespoň 3 týdnů. Poté udělejte v kúře alespoň týdenní pauzu a podle potřeby pokračujte.

Nobilis Tilia Sezamový olej, bio, ve fialovém skle 100 ml

Bio sezamový olej Nobilis Tilia vynikajúco hydratuje pokožku, chráni ju pred známkami predčasného starnutia a dodáva jej potrebné živiny. Takisto sa stará o celý organizmus, posilňuje ho voči nepriaznivým vonkajším vplyvom aj negatívnym účinkom stresu. Olej je bohatý na množstvo živín a vitamínov, posilňuje imunitný systém, udržiava telo zdravé a vitálne.

Olej má výborné protizápalové účinky vďaka vysokému podielu kyseliny linolovej. Tá pokožku aktívne regeneruje, hojí a chráni pred rozšírením zápalu. Je tak skvelým pomocníkom pre liečbu ekzémov, podráždenej pokožky, ale aj pleti trpiacej na akné a iné nedokonalosti. Olej má ľahkú textúru, ktorá ľahko prenikne hlboko do pokožky, kde vyživuje, no zároveň pleť zbytočne neupcháva a nezaťažuje.

Za studena lisovaný sezamový olej obsahuje množstvo nenasýtených mastných kyselín, polynasýtených mastných tukov a tiež kyselinu linolovú. Vďaka tomuto bohatému zloženiu aktívne napomáha regenerácii celého organizmus, pri pravidelnom užívaní stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi, prispieva k celkovému zdraviu a tiež posilňuje imunitu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sesamum Indicum Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz