/    /    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Sezamový olej, bio 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Sezamový olej
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
169
ks
Bez DPH 147 Kč

Nobilis Tilia Sezamový olej, bio 100 ml

Bio sezamový olej Nobilis Tilia skvěle hydratuje pokožku, chrání ji před známkami předčasného stárnutí a dodává jí potřebné živiny. Stejně tak pečuje i o celý organismus, posiluje jej vůči nepříznivým vnějším vlivům i negativním účinkům stresu. Olej je bohatý na množství živin a vitaminů, posiluje imunitní systém, udržuje tělo zdravé a vitální.

Olej má skvělé protizánětlivé účinky díky vysokému podílu kyseliny linolové. Ta pokožku aktivně regeneruje, hojí a chrání ji před rozšířením zánětu. Je tak skvělým pomocníkem pro léčbu ekzémů, podrážděné pokožky, ale i pleti trpící na akné a jiné nedokonalosti. Olej má lehkou texturu, která snadno pronikne hluboko do pokožky, kde vyživuje a pečuje, ale zároveň pleť zbytečně neucpává a nezatěžuje.

Za studena lisovaný sezamový olej obsahuje množství nenasycených mastných kyselin, polynasycených mastných tuků a také kyselinu linolovou. Díky tomuto bohatému složení aktivně napomáhá regeneraci celého organismu, při pravidelném užívání stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi, přispívá k celkovému zdraví a také posiluje imunitu.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje i celého těla a lehce rozetřete.

Dávkování: 1 čajovou lžičku oleje užívejte 1- 2 x denně 30 minut před jídlem po dobu alespoň 3 týdnů. Poté udělejte v kúře alespoň týdenní pauzu a podle potřeby pokračujte.

Nobilis Tilia Sezamový olej, bio 100 ml

Bio sezamový olej Nobilis Tilia vynikajúco hydratuje pokožku, chráni ju pred známkami predčasného starnutia a dodáva jej potrebné živiny. Takisto sa stará o celý organizmus, posilňuje ho voči nepriaznivým vonkajším vplyvom aj negatívnym účinkom stresu. Olej je bohatý na množstvo živín a vitamínov, posilňuje imunitný systém, udržiava telo zdravé a vitálne.

Olej má výborné protizápalové účinky vďaka vysokému podielu kyseliny linolovej. Tá pokožku aktívne regeneruje, hojí a chráni pred rozšírením zápalu. Je tak skvelým pomocníkom pre liečbu ekzémov, podráždenej pokožky, ale aj pleti trpiacej na akné a iné nedokonalosti. Olej má ľahkú textúru, ktorá ľahko prenikne hlboko do pokožky, kde vyživuje, no zároveň pleť zbytočne neupcháva a nezaťažuje.

Za studena lisovaný sezamový olej obsahuje množstvo nenasýtených mastných kyselín, polynasýtených mastných tukov a tiež kyselinu linolovú. Vďaka tomuto bohatému zloženiu aktívne napomáha regenerácii celého organizmus, pri pravidelnom užívaní stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi, prispieva k celkovému zdraviu a tiež posilňuje imunitu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sesamum Indicum Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz