/    /    /    /  

Shiitake, extrakt 80 tablet

Značka:
Množství: 80 tablet
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Houby a extrakty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
358
ks
Bez DPH 311 Kč

Shiitake, extrakt 80 tablet

Houba shiitake je používána po staletí jako lidový lék na Dálném východě. Ne nadarmo se jí také přezdívá elixír života. Obsahuje množství aminokyselin, polysacharidů, vitaminů a dalších důležitých mikroživin. Shiitake stimuluje a posiluje imunitní systém, má antibakteriální a antivirové vlastnosti.

Extrakt z shiitake je bohatý na vitaminy skupiny B, vitamin D, dále na polysacharid lentinan a množství významných aminokyselin. To z něj dělá výborného podpůrného pomocníka na posílení nervové soustavy při zvýšené stresové zátěži.

Houba podporuje přirozenou detoxikační a čisticí schopnost jater. Pomáhá tak vyčistit zanesený organismus, a je proto vhodná i při problémech se zažíváním a nečisté a ekzematické pleti. Je vhodným potravinovým doplňkem také při vysokém krevním tlaku a oslabení žlučníku či ledvin.

Dávkování: Užívejte jednu tabletu třikrát denně.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Kolik miligramů shitake obsahují kapsle?

Můžete mi napsat, jaké je přesné složení kapslí Shitakee, 80 tablet, tzn. kolik miligramů extraktu z hub ...

Vlastnosti

Složení: Extrakt z houby shiitake, Kyselina askorbová - vitamin C, Bramborový škrob, Mikrokrystalická celulóza, Laktóza, Stearan vápníku
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: plastový
příznivé účinky: cholesterol, detoxikace, nespavost a stres, posílení imunity, vysoký krevní tlak, žlučník, játra a ledviny
specifická označení: tradiční ruská medicína