/    /    /    /  

Shiitake, extrakt 80 tablet

Značka:
Množství: 80 tablet
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Houby a extrakty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
358
ks
Bez DPH 311 Kč

Shiitake, extrakt 80 tablet

Extrakt z houževnatce jedlého neboli houby shitake v tabletách je bohatý na množství aminokyselin, polysacharidů, vitaminů a dalších prospěšných látek důležitých pro správné fungování organismu.

Shitake je bohatá na vitaminy skupiny B a také vitamin D, dále na polysacharid lentinan a množství významných aminokyselin. Díky tomu shitake pročišťuje organismus, posiluje imunitu a zároveň podporuje správnou funkci nervového systému. Díky obsaženým látkám je extrakt ze shitake vhodným potravinovým doplňkem při vysoké hladině cholesterolu v krvi, při vysokém krevním tlaku, disfunkci jater, žlučníku a ledvin, ale i při dlouhodobém stresu a namáhavém povolání.

Houba podporuje přirozenou detoxikační a čisticí schopnost jater. Pomáhá tak vyčistit zanesený organismus, a je proto vhodná i při problémech se zažíváním a nečisté a ekzematické pleti. Je vhodným potravinovým doplňkem také při vysokém krevním tlaku a oslabení žlučníku či ledvin.

Dávkování: Užívejte jednu tabletu třikrát denně.

Shiitake, extrakt 80 tablet

Extrakt z húževnatca jedlého, čiže huby shitake, v tabletách je bohatý na množstvo aminokyselín, polysacharidov, vitamínov a ďalších prospešných látok dôležitých pre správne fungovanie organizmu.

Shitake je bohatá na vitamíny skupiny B a tiež vitamín D, ďalej na polysacharid lentinan a množstvo významných aminokyselín. Vďaka tomu shitake prečisťuje organizmus, posilňuje imunitu a zároveň podporuje správnu funkciu nervového systému. Vďaka obsiahnutým látkam je extrakt zo shitake vhodným potravinovým doplnkom pri vysokej hladine cholesterolu v krvi, pri vysokom krvnom tlaku, disfunkcii pečene, žlčníka a obličiek, ale aj pri dlhodobom strese a namáhavom povolaní.
 
Huba podporuje prirodzenú detoxikačnú a čistiacu schopnosť pečene. Pomáha tak vyčistiť zanesený organizmus, a je preto vhodná aj pri problémoch so zažívaním a nečistej a ekzematickej pleti. Je vhodným potravinovým doplnkom aj pri vysokom krvnom tlaku a oslabení žlčníka či obličiek.

* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Kolik miligramů shitake obsahují kapsle?

Můžete mi napsat, jaké je přesné složení kapslí Shitakee, 80 tablet, tzn. kolik miligramů extraktu z hub ...

Vlastnosti

Složení: Extrakt z houby shiitake, Kyselina askorbová - vitamin C, Bramborový škrob, Mikrokrystalická celulóza, Laktóza, Stearan vápníku
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: plastový
příznivé účinky: cholesterol, detoxikace, nespavost a stres, posílení imunity, vysoký krevní tlak, žlučník, játra a ledviny
specifická označení: tradiční ruská medicína