/    /    /    /  

Shiitake extrakt 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Houby a extrakty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
319
ks
Bez DPH 264 Kč

Shiitake extrakt 50 ml

Extrakt z houževnatce jedlého neboli houby shitake v alkoholu je bohatý na množství aminokyselin, polysacharidů, vitaminů a dalších prospěšných látek důležitých pro správné fungování organismu.

Shitake je bohatá na vitaminy skupiny B a také vitamin D, dále na polysacharid lentinan a množství významných aminokyselin. Díky tomu shitake pročišťuje organismus, posiluje imunitu a zároveň podporuje správnou funkci nervového systému. Díky obsaženým látkám je extrakt ze shitake vhodným potravinovým doplňkem při vysoké hladině cholesterolu v krvi, při vysokém krevním tlaku, disfunkci jater, žlučníku a ledvin, ale i při dlouhodobém stresu a namáhavém povolání.

Houba podporuje přirozenou detoxikační a čisticí schopnost jater. Pomáhá tak vyčistit zanesený organismus, a je proto vhodná i při problémech se zažíváním a nečisté a ekzematické pleti. Je vhodným potravinovým doplňkem také při vysokém krevním tlaku a oslabení žlučníku či ledvin.

Dávkování: Užívejte 20-30 kapek, rozmíchaných ve 10 ml vody. Pro viditelné účinky absolvujte měsíční kůru, kterou můžete po kratší pauze znovu opakovat.

Shiitake extrakt 50 ml

Extrakt z húževnatca jedlého, čiže huby shitake, v alkohole je bohatý na množstvo aminokyselín, polysacharidov, vitamínov a ďalších prospešných látok dôležitých pre správne fungovanie organizmu.

Shitake je bohatá na vitamíny skupiny B a tiež vitamín D, ďalej na polysacharid lentinan a množstvo významných aminokyselín. Vďaka tomu shitake prečisťuje organizmus, posilňuje imunitu a zároveň podporuje správnu funkciu nervového systému. Vďaka obsiahnutým látkam je extrakt zo shitake vhodným potravinovým doplnkom pri vysokej hladine cholesterolu v krvi, pri vysokom krvnom tlaku, disfunkcii pečene, žlčníka a obličiek, ale aj pri dlhodobom strese a namáhavom povolaní.
 
Huba podporuje prirodzenú detoxikačnú a čistiacu schopnosť pečene. Pomáha tak vyčistiť zanesený organizmus, a je preto vhodná aj pri problémoch so zažívaním a nečistej a ekzematickej pleti. Je vhodným potravinovým doplnkom aj pri vysokom krvnom tlaku a oslabení žlčníka či obličiek.

* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ethanol, Extrakt z houževnatce jedlého
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
příznivé účinky: cholesterol, detoxikace, nespavost a stres, posílení imunity, vysoký krevní tlak, žlučník, játra a ledviny
specifická označení: tradiční ruská medicína